geen korting meer voor leden???

Gestart door gjg, 13-02-2008 10:02:08

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Turbo-Geek

Wat je vergeet Maikel is dat sommige tuners dat 'oude' spul liever niet meer hebben.
Ze hebben er soms meer sjips van dan winst omdat er ook VEEL gasten komen met rommel waarvan de stage 0 voor geen meter klopt en een tuner krijgt dan gezeik na het chippen dat het 1 en ander niet klopt en meer van dat soort ongein.
Hier op het forum zie je over het algemeen echte liefhebbers auto's waarvan het meeste grotendeels klopt maar het overgrote deel 850's zit niet op dit forum en daar zit ook aardig wat afgetrapte troep bij waarbij de zaken niet kloppen en als je iedere keer van die pauper wagens krijgt dan zie je ze liever komen dan gaan.
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

-D©©©L-

Citaat van: gjg op 13-02-2008 10:59:26
`T gaat om `t rica bedrijf in Eindhoven. Hij vertelde mij dat hij contact had gehad met het hoofdkantoor en dat de korting alleen nog maar gegeven kon worden voor een 850, omadat "ieredeen nu wel kon komen". ( einde citaat )
Ja ik lees op de site van de 850 club dat alle modellen in aan  merking komen maar er staan maar 3 vestigingen, kan het zijn dat de korting alleen door die vestegingen gegeven kan worden en de andere niet ?

Rica heeft geen vestiging in eindhoven (de limbeek ?). Alleen een dealer die hun producten verkoopt.

Dit verhaal krijgt wel een hele nare bijsmaak (& onverklaarbare gevolgtrekkingen) doordat je zelf niet de moeite wil nemen om je huiswerk te doen. Waarom bel je niet gewoon even met rica in wateringen, die kunnen je het meteen vertellen. Dat is een stuk makkelijker dan je vraag hier posten.

Topsport180

Citaat van: Turbo-Geek op 03-04-2008 20:47:08
... als je iedere keer van die pauper wagens krijgt dan zie je ze liever komen dan gaan.

... gaan dan komen  :eusa_sick: :P

ON-TOPIC
C70 T5 - 122.000KM - 275pk/395Nm - handbak - leer/alcantara. 440 TD - 207.000 KM - lederen bekleding, ABS, airbag, airconditioning, 15 inch
http://www.autoweek.nl/forum/read.php?18,2777375,2779221#msg-2779221

Turbo-Geek

-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------