Adres omgeving Hoorn gezocht voor airco check"

Gestart door basphil, 28-04-2008 17:22:52

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

basphil

Heeft iemand hier op het forum een goed adres in West-Friesland om je airco te laten vullen/controleren.
Ik kan naar de dealer maar volgens mij kan het ook wel bij een goede betrouwbare aircostation.

  Alvast bedankt voor je tip

  Met vriendelijke groet Bas.

basphil

Nu blijkt dat er niemand op het forum zit die uit West- friesland komt omgeving Hoorn.
Misschien wel iemand uit omgeving Alkmaar met een goede tip.

   Met vriendelijke groet Bas.

thuur

Staat er geen aircoboer in de gouden gids waarover hier geschreven is misschien?


Gr ;)

basphil

Beste Thuur.
Ik ga gelijk kijken in de Goudengids maar het is natuurlijk mooier als er iemand bij mij in de buurt,een adres weet die goed is dan zelf op ontdekkingsreis te gaan in aircoland.

thuur

Citaat van: basphil op 29-04-2008 19:32:14
Beste Thuur.
Ik ga gelijk kijken in de Goudengids maar het is natuurlijk mooier als er iemand bij mij in de buurt,een adres weet die goed is dan zelf op ontdekkingsreis te gaan in aircoland.

Zeker, dat zou ideaal zijn :D

Maar aangezien de reacties nogal slapjes zijn vind je misschien zo toch een adres waar hier ervaring mee is. Ik weet helaas geen specialist in je buurt :eusa_shifty:


Gr ;)

reneetje

Met de zomer in zicht ook maar de beide wagens laten voorzien van een verse zak met ijsblokjes...................... ;D ;D




En wel aan huis  ;D ,  door iemand die hart voor zijn beroep heeft  :eusa_angel:
_________
(_l_|_,\____\,_
{----__---_(olllllllo)
()_)"""""()_)--"--)_)

Ronbroek


854 T-5 AT 417. Rondom Koni geel en Intrax rood, Fasttech chip, K&N openluchtfilter

basphil

Na ook op het Volvo forum gevraagd te hebben voor een tip ,
kwam er uit dat ik een afspraak ga maken met nordicars in heerhugowaard.
Wist wel dat ze een hoop spullen hadden en bijna alles deden aan je auto maar airco was nieuw voor mij.

animalT5R

#8
Anders moet je eens naar autoservice zandhorst gaan,zitten om de hoek van Nordicar en ik [persoonlijk] heb er betere ervaringen mee als dat andere bedrijf waar je heen wilt hier in Heerhugowaard.
Im not that smart,but i can lift heavy things

just beat my advise maar in de wind....

hpkevertje

Heb vanochtend m'n airco laten controleren en vullen, incl. conditioner (zorgt ervoor dat afdichtingsringen niet uitdrogen) bij garage Auto Totaal in Grootebroek.
Inclusief 250 gram koudemiddel was ik ca. € 117,00 kwijt.
Kreeg er een testrapport bij.
Ik vind het een hoop geld maar ja, comfort is niet in geld uit te drukken. En een storing omdat de boel droog loopt lijkt mij ook niet zo goedkoop.

Theostek

Citaat van: hpkevertje op 21-05-2008 16:14:57
Heb vanochtend m'n airco laten controleren en vullen, incl. conditioner (zorgt ervoor dat afdichtingsringen niet uitdrogen) bij garage Auto Totaal in Grootebroek.
Inclusief 250 gram koudemiddel was ik ca. € 117,00 kwijt.
Kreeg er een testrapport bij.
Ik vind het een hoop geld maar ja, comfort is niet in geld uit te drukken. En een storing omdat de boel droog loopt lijkt mij ook niet zo goedkoop.

Wat zorgt ervoor dat de afdichtingsringen niet uitdrogen?

Wie naait wie grof vertaald..
117 euro voor conditioner en 250 gram koudemiddel!!!
Man man man dit zegt genoeg, je hebt 250 gram nieuw koudemiddel erbij, en wat in het systeem zat gewoon terug gedouwd.
pffff wat een amateurs..
Is inderdaad een hoop geld.
Maar kan je nog meer geld gaan kosten als de befaamde filter/droger en orifice niet is vervangen..
Daar kan de beste conditioner niet tegen op, als de orifice verstopt is-raakt zal het systeem gehaaid drooglopen.

Citaat van: Theostek op 12-05-2008 09:52:27
Citaat van: Turbo-Geek op 11-05-2008 19:52:12
Theo, wat is jouw mening over de ICE-32 toevoeging ?

Het heeft misschien een werking, maar bevredigende resultaten heb ik niet.
Hiermee bedoel ik er wordt beweerd dat het produkt een zuiverende/beschermende werking heeft en geen kwaad kan voor de compressor of diens componenten.
Dus komt er weer een toevoeging bij, en hebben we de compressor olie, het koudemiddel, kontrast vloeistof, en ook nog ice32.
Ik zie het meer als het produkt slick 50 wat wonderen moet verrichten enz.
Toch als een systeem lek slaat door steenslag aan de condensor, zal er olie en koudemiddel het systeem verlaten.
Er wordt een hoeveelheid aan olie voorgeschreven, en koudemiddel om de drukken in het systeem te kunnen handhaven, alle extra toevoegingen brengen de druk omhoog.
Een systeem dat goed onderhouden wordt en periodiek wordt nagekeken en diens onderdelen op tijd worden vervangen behoeven geen extra toe voegingen.
Moest het produkt werken en vuil e.d mee afvoeren dan kun je aannemen dat de filter-droger/orifice tube twee keer vervangen moet gaan worden.
Ik heb een vertegenwoordiger hier gehad die het produkt de hemel in prees, ik heb hem toen gevraagd, kun je me schriftelijk op papier vast leggen dat het produkt geen schade aanricht aan het systeem en referentieś bezorgen.
Dat kon hij niet.
Stel ik zou het gebruiken, plots na enkele weken krijgt de klant een storing? dan wordt meteen de link gelegd naar het produkt.
Ik moet dan zeggen dat kan niet, want de leverancier vermeld op de verpakking dat het geen kwaad kan.
Dan moet je gaan bewijzen dat het niet aan het produkt ligt..hmm




Houdt het "Cool" airco is onze zorg en specialiteit.

basphil

Na een tip te hebben gekregen te hebben gekregen op het Volvo-forum, ben ik bij Aircoservice Noord Holland in Langedijk langs gegaan.
Daar aangekomen  vroeg ik of hij hem kon controleren wat gelijk mogelijk was.
Daaruit bleek dan ik net een (bijna) nieuwe verdamper heb van ongeveer twee jaar oud en de druk was goed en de temp.
Hij zei dat het zonde was om de vloeistof te vullen want dat was echt niet nodig zei hij.
Dat is wel eerlijk om aan te geven dat het niet nodig is ben ik van mening?.

     (Tevens bedankt voor de tips)

   Groet Bas

MarcB

Volgende keer naar de kwikfit voor airco controle en bijvullen

basphil

#13
De kwikfit hhmm persoonlijk heb ik slechte ervaringen met Kwikfit en dat was niet mis.
Bij het plaatsen van nieuwe banden hadden ze mijn voorwielen niet goed vast gezet (nagetrokken).
Ik kreeg de schrik van mijn leven al was dat wel al een paar jaar terug.
Maar voor mij betekende dat ik dus nooit meer naar die zaak terugkeer en dat geldt nog steeds.
En voor mijn gevoel laat ik liever die airco check over aan de ECHTE specialist.
 
  Groet Bas.