spoiler R ook met lijm bevestigd ?

Gestart door spartamet, 04-01-2004 19:04:34

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

spartamet

Beste Forumleden,

Allereerst de beste wensen voor 2004 met veel probleemloos geroffel toegewenst.
Op onze zojuist aangeschafte V70 R zit een spoiler die ik eigenlijk wil verwijderen, hoe onopvallender hoe beter wat mij betreft.
De 2X2 Torx-schroeven waren zo los, maar die spoiler kwam geen milimeter van z'n plek. Toen ik probeerde met een stuk flossdraad of er nog meer bevestigingspunten waren die van de buitenkant niet te zien zijn (door mij althans) leek het het wel of er ook lijm of kit gebruikt is om 'm op z'n plek te houden.
Wie weet hoe je  vlot en zonder schade de spoiler kunt demonteren? Of het iets uitmaakt betwijfel ik maar het is een V70 R van MY 2000.

Alvast bedankt voor de suggesties,

Groet, Spartamet

denkweb

Een spoiler verwijderen, Tuning-down... das volgens mij een nieuwe hype straks!  ;D

Meestal zit de spoiler met 2x2 torx en een beetje Sycaflex (kit) op zn plek. Hopelijk is de spoiler apart van de auto gespoten en niet een keertje 'meegespoten', daar zou je lelijke beschadigingen aan over kunnen houden.


spartamet

Dank voor je antwoord,

Navraag bij m'n huisdealer leerde dat de spoiler af fabriek gemonteerd is. De lak is dan dus nog niet volledig uitgehard en kan bij verwijderen van de spoiler beschadigen. Als dit oppervlakkig is zou poetsen en polijsten volstaan.
Overspuiten van het randje boven de ruit van de achterklep komt op zo'n 150 euri ex btw.
Da's toch effe anders dan een paar torxjes losdraaien. Ook downtuning kan dus in de papieren lopen!

Joeri

 :o :o :o wat sommigen al niet uithalen zeg. Laat lekker zitten dat ding. Zou willen dat ik er een had op m'n achterklep!  :-\
Travel is the only thing you buy that makes you richer.

s©ub@

als die spoiler eraf is en je moet um kwijt wil ik um wel van je overnemen hoor; ik weet nog een V70 die zo'n dng heeeeeeeeeeeeeel graag op zijn kontje wil hebben...
ik heb zo'n hekel aan bumperklevers,
... laatst zat er wéér één voor me!

spartamet

Mijn overweging om de spoiler te verwijderen is dat we in vergelijking met een "gewone" V70 veel vaker gesneden worden of niet de gelegenheid krijgen in te voegen. Ik wil hem daarom onopvallender maken en dacht dat te kunnen doen door even 4 schroeven los te draaien.
Nu blijkt dat dit veel bewerkelijker is laat ik hem zitten, maar het leek mij zinnig om via het forum te laten weten welke problemen je kunt tegenkomen als je even een spoiler los wilt maken, vandaar de toelichting.

Nogmaals dank voor de reacties,

Spartamet

Jur

Citaat van: spartamet op 08-01-2004 09:17:12
Mijn overweging om de spoiler te verwijderen is dat we in vergelijking met een "gewone" V70 veel vaker gesneden worden of niet de gelegenheid krijgen in te voegen.

Vreemd. Ik heb juist het gevoel dat het andersom is vergeleken met mijn oude gewone 850.