Wat preventief vervangen voor lange trip?

Gestart door ovlov 058, 31-05-2008 12:15:21

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

ovlov 058

Ga binnen 1 maand met de 850 naar spanje , 2000 km enkel.

Rij normaal alleen korte stukken, dus roffel zal wel loskomen tijdens de reis.

Zou ik niet de radiatorslangen preventief vervangen of nog iets anders.

Iemand (slechte)ervaring met brokken tijdens de reis?

Turbo-Geek

Gewoon zorgen dat de auto in goede algemene staat is. Als je met alles rekening moet houden dan kan je beter een nieuwe auto kopen.
Het typische is dat men allerlei maatregelen wil treffen als men bijv. op vakantie 2000km gaat rijden maar als men dagelijks 150 km rijd dan weer niet terwijl je dan in een maand tijd woon werk verkeer gewoon 3000km pakt.

De beste optie is ANWB lid zijn met dekking in het buitenland, mocht het dan echt fout gaan dan heb je toch nog wat achter de hand.
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

thuur

Korte stukken rijden is een veel grotere belasting dan een flinke reis. Peilen in de gaten houden en rijden maar..


Gr 8)

arjen

Ik ga naar Portugal, bandjes ga ik wel vast vervangen, maar die zaten er al aan te komen. en de automaatbak, ook iest waarmee je niet in verweggistan wil zitten. Verder relais 103 preventief vervangen en natuurlijk bus olie en koelvloeistof mee, en heel veel cd's ;D

FGG

#4
Waarom willen mensen altijd van alles aan hun auto doen als ze wat verder weggaan. Wij rijden ruim 3000km per maand en als ik nu op vakantie ga naar een oord wat bv. 2000km verder ligt moet ik ineens allerlei preventieve handelingen aan m'n auto verrichten? ???

Als ie goed onderhouden is gewoon gaan.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

ovlov 058

Citaat van: FGG op 02-06-2008 13:56:41
Waarom willen mensen altijd van alles aan hun auto doen als ze wat verder weggaan. Wij rijden ruim 3000km per maand en als ik nu op vakantie ga na een oord wat bv. 2000km verder ligt moet ik ineens allerlei preventieve handelingen aan m'n auto verrichten? ???

Als ie goed onderhouden is gewoon gaan.
Niet iedereen rijd 3000 km/maand.

Ik amper 700 en heb de auto ook nog maar een half jaar.

Heb al redelijk wat vervangen, ook dingen die eigenlijk niet nodig waren( carterverluchting was nog als nieuw).

Misschien kan ik iets leren dat ik zeker moet doen, omdat ik geen glazen bol heb :eusa_whistle: maar veel ervaring op het forum, dank daarvoor.

Om alles nu te laten vervangen, kan ik beter met het vliegtuig gaan en een nieuwe auto huren ter plaatse.

razorx

De voogaande antwoorden zijn absoluut nuttig.

Vooral ANWB dekking.
Ik betrap mezelf er ook op, rijdt dan wel zo'n 1500 km per maand (met veel stadsverkeer dus hels vor de motor) maar zit me ineens heel druk te maken om de vakantie.

Zorg dat je roffel voldoet aan het onderhoudsschema en geniet (je roffel ook, vinden ze heerlijk).

Fijne Vakantie,
Yits.