Welke banden gaan we nemen

Gestart door KART, 16-01-2003 14:49:57

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

ramon123

Al eens aan Bridgestone Potenze gedacht???
Zeer fijne banden met goede grip

Rij zelf op Toyo's maar die maken mij te veel herrie

BartRas

Bij bridgestone moet je wel de SO2 hebben niet de SO3!
there is no substitute for PK's

Pim_V70T5

Citaat van: BartRas op 09-02-2004 17:01:26
Bij bridgestone moet je wel de SO2 hebben niet de SO3!

ben toe aan nieuwe voorbanden denk aan Bridestones maar wat is het verschil tussen die 2 dan?
sneller dan een nieuwe V70R

BartRas

Je hebt so2 en s03. Die so3 zijn niet zo geschikt voor onder zware wagens. De so2 Potenza wel. ik heb ze altijd onder mijn Porsche gehad. Erg fijne band veel grip, lange levensduur, perfekte communicatie, geven super aan wanneer je op de grens komt, zowel bij bochten als bij remmen. Hoge load index enz.
there is no substitute for PK's

Pim_V70T5

Toevallig net een bandentest gelezen in Auto motor sport met als testauto een BMW 330i coupé. Bridgestone Potenza s03 is de beste keus.

De Michelin Pilot Sport komt er maar zeer matig af met name de nat weer eigenschappen zijn beroerd. Ik heb nogal vertrouwen in deze tests dus ga voor de Bridgestone s 03.

Kan ze aanstaande zaterdag goed testen ga de verhoogde rijtraining doen bij Prodrive in Lelystad.
sneller dan een nieuwe V70R

Entuscan

#95
Niet voor moeilijk te doen, maar waren het de oude of de nieuwe pilotsports?
Want volgens michelin zijn de nieuwe PS2's 4% sneller in tracktijd als de oude (nat parcours)

Ook op TIrerack doet de MPS2 het heeel goed, beter als de SO3 en getest met een 2003 330ci

Tirerack comp Michelin PS2, Eagle F1 GS-D3 en Potenza S03

Result graphs

Ikzelf ging eerst voor de Michelin PS2's gaan, maar aangezien de banden bijna 90% gaan schuren ga ik eerst zo goedkoop mogenlijk gaan en de Eagle F1 GS-D3 leggen.
Met het gespaarde geld kan ik dan de ophaningsproblemen oplossen, en het zou nogal zonde zijn zo'n michelins kapot te schuren :(
Who needs RyanAir when you can fly Volvo R ....
--------------------------------------------------------------

ed

Ik denk dat deze binnenkort wel in smallere maten te krijgen zijn. De oude versie was dat ook.
850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!

Pim_V70T5

Citaat van: Entuscan op 12-02-2004 18:39:24
Niet voor moeilijk te doen, maar waren het de oude of de nieuwe pilotsports?

ik zoek het op voor je en je hoort eind van de week van me. Ik ben de komende dagen in Duitsland even de topsnelheid controleren en BMWtjes pesten ;D ;D ;D.

Mijn oude Pirelli P 6000 ging na een paar stevige ritten cuppen (toen waren ze wel al bijna op nog zo'n 2,3mm profiel per band), jammer want ik vond dat ook wel een fijne band ondanks dat veel mensen daar negatief over spraken.
sneller dan een nieuwe V70R

denkweb

Vandaag de neus onder de auto gestoken, de vorige 50.000km heb ik gereden met twee keer Michelin Exalto op de voorwielen... en geen klachten.

Dus weg met de vooroordelen wat de Exalto's aangaat...

Moet nu trouwens nog steeds wat nieuwe banden laten monteren...

Peth©oni

Ben ook aan het shoppen, twijfel tussen de Yokohama AVS en Avon ZZ3, in de maten 215-45-17.... iemand ervaring?

rogier

Ik moet even terugkomen op mijn opmerking dat ik zweer bij Toyo banden. De grip was idd super, maar het profiel is dus gewoon compleet weg na 20.000 km. Dat ze snel slijten is een feit, maar dit is niet leuk meer :(

Ga toch maar voor de Vredestein Sporttracs denk ik.

Entuscan

Citaat van: Pethconi op 16-02-2004 20:09:43
Ben ook aan het shoppen, twijfel tussen de Yokohama AVS en Avon ZZ3, in de maten 215-45-17.... iemand ervaring?

Yokohama AVS sport heb ik er hier onder liggen ... SUPER tevreden over. Natuurlijk heb je met een Y profielband misschien wel iets meer rolgeluid als met een andere

Een setje P6000 215-45-17 91W heb ik hier nog liggen, 2 gloednieuwe en 2 net geen nieuwe banden, mogen weg voor een zacht prijsje aangezien ik toch naar 18" ga
Who needs RyanAir when you can fly Volvo R ....
--------------------------------------------------------------

Zippo

Toyo is een lawaai band, heb ik ook gehad........
Ga liever voor Vredestein of bridgestone. ;)
Pirelli zijn zo op, maar plakken wel lekker.

Zippo

Rudi

Ik gooi er weer Michelin PS om denk ik.Entu weet jij of die B Potenza het goed doen op een AWD?
Dr.Go-Fast...

Entuscan

Tja als ik zeker wist dat de pegasus wielen en de nivomats geen problemen gaven dan gooide ik er de michelin PS2's ook onder.
Maar door dik 50 euro per band verschil tussen MPS2 en eagle f1's ga ik voor de f1's. Normaal morgenavond bestellen.
Ik durf zo'n dure banden als de MPS niet laten kapotschuren, + met het bespaarde geld kan ik eventueel de nivomats eronderuitzwieren en Ohlins vanachter zetten.

B Potenza heb ik nog niemand over gehoord onder onze AWD's.
Denk dat die ook niet geschikt zijn kwa laadindex ... maar kan verkeerd zijn
Who needs RyanAir when you can fly Volvo R ....
--------------------------------------------------------------