Waarom rij jij Volvo?

Gestart door The Saint, 10-11-2008 17:03:39

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

The Saint

Jaaaahh, weten we het nog? Hoe het begonnen is?
No shirt no shoes, no pinball

killerbee

Jammer dat je maar 1 keuze kan ingeven  :-[ :-[

veiligheid
betrouwbaarheid
design
ruimte

JaccoS70

Is er een alternatief dan als je het Volvovirus hebt? :eusa_dance:
Kost wat.........maar dan heb je ook wat!!!!!!
Volvo C30 1.8F  R-Design, Momentum.
ex Volvo 854 10V, V40 1.8, S70 20V en V70 T5.

Rogers XC 70 2000

Veiligheid, ruimte, motor, betrouwbaar op gas

Joris_Scholte

Uitstraling, veiligheid, prestaties (ja, ook voor de GLE waar ik in ben begonnen), comfort, betrouwbaarheid.

Marc O.

En natuurlijk de 5 cylinder roffel.
...The Nile isn't just a river in Africa...

V70 classic

Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

heutink

Mijn eerste 244 voor de veiligheid, ik voelde mij in mijn Mitsubishi Colt zooo klein naast een vrachtwagen....uiteraard volgden er toen nog een stuk of 4, en later werd het een 245 voor de ruimte en voor het trekken van de paardentrailer.
Mijn 480 ES reed ik omdat ik die kado kreeg van mijn vrouw op mijn verjaardag  :eusa_dance:
de 740 estate was natuurlijk de opvolger van de 245 en nog later werd dat weer een 940 estate, nog steeds voor de hobby van de dames...........paarden.
De 855T5 heb ik omdat ik hem 1 keer geleend had van de garage toen de 940 een beurt moest hebben, en toen was ik meteen verkocht ( hij is gekieteld tot ca 300 pk)
gewoon een ouwe lullen-auto die wel lekker hard kan...... ;D ;D
Beter 299 paarden onder de kap, dan de lucht van 10

Laserblue

*-_-*Origineel is niet erg origineel*-_-*

t5karel

Als mijn wiegje ergens anders had gestaan,had ik mischien wel Fiat gereden ;).
Stel je voor zeg ;D.
Van kinds af aan d,r al in gestampt dus ;D.
Track dragster from North.Ik ben slechts verantwoordelijk voor wat ik schrijf. Niet voor wat U begrijpt.

Philip850

Citaat van: t5karel op 10-11-2008 18:33:11
Als mijn wiegje ergens anders had gestaan,had ik mischien wel Fiat gereden ;).
Stel je voor zeg ;D.
Van kinds af aan d,r al in gestampt dus ;D.

+ 1

Daarbij, beste prijs kwaliteitsverhouding in zijn klasse naar mijn mening.
Volvo 855R "Black Moose" '96
BMW K1600GT '20
Mercedes-Benz L206D camper '73

rifwachter

Toen ik mijn roze papiertje had wist ik gelijk wat ik ging kopen omdat ik de auto erg mooi vond,en met een
echte volvo motor, mooi geluidje :   volvo 360 GLT uit 1986  ( alweer 19 jaar geleden )

Volvo S70 2.5, Volvo 850R, Volvo S60R, Volvo V70 D5, Volvo S60 D5, Volvo C70 D5 en een citroën CX 2500 prestige turbo

FGG

Citaat van: FGG op 19-01-2006 08:54:43
Enkele maanden geleden had ik al eens op dit forum gekeken omdat ik toen al op zoek was naar een 850. Ik rijd zakelijk in een Skoda en de Alto van m'n vrouw ging de APK van februari 2006 niet halen. Omdat wij privé nogal wat kilometers maken wilde mijn vrouw een iets grotere auto, voor mij aanleiding om voor een 850 Estate te gaan. 't Liefst op LPG gezien de kilometers die we maken.
Na 4 maanden zoeken en van alles bekeken en gereden te hebben (er zitten slechte tussen kan ik je vertellen) viel vorige maand ons oog op een hele mooie witte 850 GLT 2.5 20V. Helaas wit, zou je denken, maar die kleur valt meer dan 100% mee, 't is een plaatje om te zien. En slechts 153.000km gelopen! Met NAP! Alleen geen LPG. Dat laatste zijn we maar overheen gestapt. Hij is nu zo'n 5 weken in ons bezit (sinds 21 december) en het bevalt meer dan prima! Volgende maand laat ik alsnog LPG onderbouwen, dat vind ik later bij de inruil wel weer terug.

Eigenlijk als vervanger van de Alto met als argument dat 't iets groter moest zijn i.v.m. een stuk veiligheid. Ruimte, betrouwbaarheid en comfort (deze mis ik in de poll) kwamen er vanzelf bij.
Ik vond de 850 wel een mooie auto, maar eigenlijk ben ik het model pas later écht gaan waarderen.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

Spin!

Toen ik jaren geleden een lange periode van ziekte heb gehad, kochten mijn ouders een 850 GLT uit 95.

Na een 145, 2x 440 en 460 was dit de eerste 5 cilinder van Zweedse afkomst. Zo zwak als ik was toen bewoog ik me richting de mooi zwarte GLT en nam plaats op de passagiers stoel. Stoelverwarming was heerlijk en toen pa na een verkeerslicht flink doortrok in de 1e en 2e versnelling was ik verliefd. Verliefd op het merk, het geluid, het comfort en de geur van het leder. Vanaf dat moment was het duidelijk...




www.vm-parts.nl

daytonawim

Ben begonnen met een 850 met ruim 3 ton op de klok ipv van mijn lease bak,
na een kleine 3 jaar en ruim 2 ton verder maar een S70 T5 genomen als vervanger.
die heb ik nu ruim 2 jaar en inmiddels ook al weer ruim 1 ton verder.
De vervanger van de S70 staat al weer ruim een jaartje op de oprit :-)

De moraal, ik kan niet goedkoper en plezieriger auto rijden zoals ik dat nu doe.

Als als loopt zoals het nu gaat wil ik de huidige S70 gaan vervangen door een
C70 T5 automaat (bijvoorkeur een cabrio) komend jaar, dan heeft de vrouw weer een
leuke vervanger voor de S70 op de oprit.