ventilatie bijrijderskant

Gestart door haasje, 26-11-2008 02:39:40

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

haasje

Ik heb even een vraagje over de ecc unit en de bijbehorende functies van mijn 850.
Als ik aan de bestuurderskant de temperatuur instel op max of min gaat de ventilatiemotor op maximale snelheid draaien.
Dat hoort zo, dat weet ik, maar dacht dat ik in verleden ook zo was met de bijrijderskant (in de manual staat niet expliciet beschreven dat dit voor beide kanten telt).
Kan iemand mij vertellen of dat zo is, of dat ik me iets ingebeeld heb. Indien het zo hoort heeft er iemand een idee waarom het niet meer zou werken (klep,temperatuursensor?).

-D©©©L-

Dat bij instelling van de min of max temperatuur aan de bestuurderskant de fan maximaal gaat draaien klopt.
Dat ie dat niet doet bij de instelling van de passagierskant, klopt ook.

Bron: Volvo 850 user manual. 1996. pagina 1:31  ;)

Het gaat zelfs nog iets verder, de ventilator snelheid wordt alleen gestuurd door de bestuurderszijde. Ook op de automaat. 

haasje

Laat ik nu een volvo 850 user manual van 1995 hebben en daar staat niet dat het alleen voor de bestuurderskant werkt  :eusa_think:

CiteerZet de functieknoop op AUT en kies een temperatuur. Als u de maximum of minimum temperatuur kiest, draait de ventilator aan de hoogste snelheid

thuur

Vandaag geprobeerd: bij mij 'reageert' de fan wel als ik de temp.knop aan de passagierskant verdraai.

V70 1997


Gr :eusa_dance:

-D©©©L-

Citaat van: haasje op 26-11-2008 17:26:15
Laat ik nu een volvo 850 user manual van 1995 hebben en daar staat niet dat het alleen voor de bestuurderskant werkt  :eusa_think:

CiteerZet de functieknoop op AUT en kies een temperatuur. Als u de maximum of minimum temperatuur kiest, draait de ventilator aan de hoogste snelheid


uit mijn 1996 manual van de 609R, incl de zetfouten.
CiteerSet the fuction selector on AUT and select temperature. If the driver's side temperature selector is set to either max heating or cooling, the fan wil operate at its highest speed.

haasje

kan iemand met een pre my 96 dit eens proberen, wordt nu nieuwsgierig of het wel of niet zou moeten werken.