Verzekeringen

Gestart door saint, 28-11-2002 17:52:01

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

mr_overdrive

#15
Wie kan mij een verzekeringsmaatschappij adviseren die gunstig is en toch goede voorwaarden biedt, ten aanzien van iemand die 25 is?

Ik heb reeds zeven jaar mijn rijbewijs nu, maar heb nog nooit een auto lang op mijn naam gehad, dus ook nog geen no-claim korting kunnen opbouwen.

Ik overweeg nu de aanschaf van een 1993 850 Estate.

Heeft iemand adviezen?

Thanks,

Per

Paul Arnold 0101009

#16
Hoi Per,

Ik weet niet of je WA, WA plus of All Risk verzekerd wil zijn, maar kijk op

http://www.independer.nl/thema/common/default_page.asp?section=auto&page=intro&submenu=AUTO&refer=pv.pagina

Ik ben nog elders verzekerd (Het Groen Land met groene module ) maar de ANWB komt er het goedkoopst uit.

succes,

Paul.

Edwin

#17
Kijk eens op www.mrfinch.nl Hier moet je wat gegevens invullen en dan wordt onder alle maatschappijen direct gezocht naar de beste match cq. voordeligste aanbieder. Werkt perfect + is onafhankelijk.

gr. Edwin.  8)
ps. wat voor 850 heb je gekocht?

Walter

#18
Ik ben net 26 (kocht de auto voor mijn verjaardag) en heb 'm bij Volvo Insurance ondergebracht. Die was voor mij gewoon het interessantste.


Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Reitse

#19
Ik heb een tijd geleden wat verzekeringen met elkaar vergeleken, en toen kwam Axa als de goedkoopste naar voren. Bij aanschaf heb ik ook zelf wat onderzoek gedaan, en ook Volvo Insurance meegenomen. Univé bleek goedkoper en beter in de dekking te zitten. Overigens heb ik meer verzekeringen via Univé lopen, dat schijnt ook weer te helpen...

Peter

#20
Via dit forum is ook al een keer Ineas genoemd. Volgens mij is dit een zeer goede en goedkope on-line verzekering. Je kan op deze site direct de premie berekenen en eventueel afsluiten

http://www.ineas.nl/product/car/premium/premium.htm

groeten, Peter

PJ-T5R

#21
Ik heb zelf de verzekering lopen bij de ANWB. Was voor mij één van de voordeligste verzekeraars.

PJ

Walter

#22
CiteerIk heb een tijd geleden wat verzekeringen met elkaar vergeleken, en toen kwam Axa als de goedkoopste naar voren. Bij aanschaf heb ik ook zelf wat onderzoek gedaan, en ook Volvo Insurance meegenomen. Univé bleek goedkoper en beter in de dekking te zitten. Overigens heb ik meer verzekeringen via Univé lopen, dat schijnt ook weer te helpen...

Ik heb toen ik aan het kijken was naar een andere auto op aanraden van een collega Univé gebeld. Het eerste wat die man vroeg welke andere verzekeringen ik heb. Ze doen alleen autoverzekeringen in combinatie met andere verzekeringen, lekker makkelijk. Wat ik met Volvo Insurance prettig vind, is dat alles bij de dealer geregeld wordt.

Greetzzz

Walter

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Reitse

#23
CiteerIk heb toen ik aan het kijken was naar een andere auto op aanraden van een collega Univé gebeld. Het eerste wat die man vroeg welke andere verzekeringen ik heb. Ze doen alleen autoverzekeringen in combinatie met andere verzekeringen, lekker makkelijk. Wat ik met Volvo Insurance prettig vind, is dat alles bij de dealer geregeld wordt.

Greetzzz

Walter
En jij werkt bij "de dealer" dus dat helpt aan die kant dan weer. Niet verkeerd bedoeld overigens!

Erik_M.

#24
CiteerIk heb toen ik aan het kijken was naar een andere auto op aanraden van een collega Univé gebeld. Het eerste wat die man vroeg welke andere verzekeringen ik heb. Ze doen alleen autoverzekeringen in combinatie met andere verzekeringen, lekker makkelijk.

Greetzzz

Walter

Vreemd, bovenstaande ervaring met Unive. De verzekering van mijn 850 is de enige verzekering die ik daar heb lopen. Acceptatie scheelt zeker per regio.

M.vr.groet
Erik M.





Walter

#25
CiteerEn jij werkt bij "de dealer" dus dat helpt aan die kant dan weer. Niet verkeerd bedoeld overigens!

Klopt, wie appellen vaart die appellen eet was het toch  ;)
Maar ook zonder die medewerkers korting was het interessant. Het blijkt (volgens Volvo Ins.) dat Volvo rijders "significant" minder schade rijden en daar houden andere maatschappijen geen rekening mee. Zoiets. Zeggen ze.

Facta non verba
ex-850club lid/ex-V3C lid
Volvo V70 B5244S2 AT MY02/Volvo 854 B5202F '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
Nu: Volvo S80 3.2 AWD Summum MY08 + Buick Special Trunkback Sedan 1937

Reitse

#26
Uiteraard rijden wij minder schade!! WIJ zijn de beste chauffeurs, toch?!?! ;D
En ik geef je gelijk hoor dat je bij Volvo Ins. zit, het aanbod was ook best goed, alleen door combiregelingen was Univé voor mij beter.
Uiteindelijk zijn alle verzekeringen duur als je weinig schadevrije jaren hebt. helaas. :-/

Joris_Scholte

#27
CiteerUiteraard rijden wij minder schade!! WIJ zijn de beste chauffeurs, toch?!?! ;D

Laten we het er maar op houden dat Volvo-rijders erg zuinig zijn op hun materiaal, omdat een Volvo een dure investering is (voor de meeste mensen dan).

will

#28
CiteerWie kan mij een verzekeringsmaatschappij adviseren die gunstig is en toch goede voorwaarden biedt, ten aanzien van iemand die 25 is?

In jouw situatie zou ik bij een goedkope maatschappij een offerte opvragen.
Vervolgens met deze gegevens naar een andere volgens jouw geschikte maatschappij in de buurt gaan en onderhandelen over de no-claim korting.Unive is een geschikte maatschappij.
Het is overigens niet verplicht om meerdere verzekeringen hier onder te brengen, geeft alleen wel een sterkere onderhandelingspositie en is tevens ook nog eens voordeliger i.v.m. pakket korting.
Ik vraag mij af hoe je die 7 jaar verzekerd bent door gekomen?? Via ouders of lease?? Bij overgang van auto naar andere auto neem je de no-claim vanzelf mee.
De verzekering van een 850 is aan de hoge kant vergeleken met een Golfje of dergelijks.Een hint, koop je een 20V of T-5 zeg dan dat je een GLE hebt gekocht scheelt alweer ;)

ga voor die 850 !!
Will

mr_overdrive

#29
Ik wil jullie danken voor al jullie reacties!

Ik ben bezig geweest met een 20V Estate, maar het gaat een ander merk worden in verband met mijn werkgever.
Toch erg bedankt voor de adviezen, voor de volgende keer zal ik het onthouden!

Vriendelijke groet,

Per
(mr_overdrive)