ik kan niet meer weg!

Gestart door haantje, 24-04-2009 19:30:04

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

haantje

hallo,
Wil ik weer weg met m'n roffel, doet de AB van het alarm niet meer. Met de sleutel krijg ik de auto wel open. (En een hoop bekijks van alle lawaai). Maar is er een mogelijkheid om de startonderbreker ergens uit te schakelen?
Ik heb een 855 uit 1996 met een guard II alarm.

Weet iemand waarom die afstandsbedieningen zo vaak stuk gaan?  ??? Dit wordt de derde nieuwe die ik moet bestellen. OF zijn ze te repareren?

monster900

Zijn de batterijen mss leeg?

gltman

heb ook een keer gehad dat de regeleenheid de transponder code was verloren, enige remedie opnieuw proberen in te leren, hoe doe je dat, in auto gaan zitten met alle handzenders die je erbij hebt, contact vijf keer in en uitschakelen (stand nul naar stand 2) en de vijfde keer laat je hem staan op contact, het ledje middenin zal nu snel gaan knipperen, als je in deze tijd de knoppen indrukt van je handzender kun je aan het ledje zien of hij deze ontvangt, deze gaat op dat moment even constant branden(tijdens het bedienen van de handzender), de andere eventuele handzender moet je ook gelijk bedienen zodat beide weer in het geheugen staan. hierna gewoon weer van contact halen, LET OP bij deze handeling MOET het bestuurder portier gesloten zijn

succes!

haantje

Natuurlijk eest de batterijen vervangen. Dat hielp niet. Geruchten over binnen 30 seconde starten werken ook niet.
Ik heb wel de afstandsbediening opnieuw geprogrammeerd zoals hierboven staat, en dat werkte! Dus niks geen nieuwe kopen van €69,- Gewoon opnieuw progammeren. Wel zorgen dat alle portieren, achterklep en motorkap dicht zijn anders lukt het niet.
Bedankt allemaal, wat een fijn forum is dit toch  :)

daytonawim

nieuw kopen :-((((((((, zal wel lastig gaan worden

gltman

Haantje, mooi dat het gelukt is, ben er ook al eens op de zaak mee bezig geweest.

en daytonawim de handzenders  voor een guard II zijn in tegenstelling tot de guard I  nog wel leverbaar.

groeten