C70 velgen (19 inch)

Gestart door C70_99, 25-01-2009 11:43:38

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

DopdeDouwer

Vierkant Rules

C70_99

#121
Het probleem is dat de spacers op maat gemaakt moeten worden voor de velgen. Anders sluiten ze niet netjes aan. Je zou ook de centreerring uit kunnen draaien om het passend te maken, maar dan werd het te zwak volgens de zaak waar ik het besteld heb. Ik heb dus nu 4 spacers voor 60 euro besteld, das op zich niet zoveel en ook niet zo erg, maar de levertijd hierop is ook weer 4 weken :P

Waarschijnlijk heb je ze er dus eerder onder liggen dan ik :P
Welke banden ga je er eigenlijk onder leggen? Ik twijfel nog steeds (zowel over de maat als het merk).

RobbertC70

Spacers op maat voor de velgen? Dat begrijp ik niet, tis toch maar gewoon een ring?
Ik hoop niet dat me dat problemen levert, maar misschien zijn spacers niet eens nodig als ze met ET 43 afgeleverd worden...  ik zie wel als het zover is.
Ik heb pas een schappelijke banden boer in de buurt gevonden en daar kan wel wat gepield en geknutseld worden op zn brug daar komen we wel uit.

Banden weet ik ook nog niet helemaal, zal waarschijnlijk 235-35 worden rondom (zie die paarse C70 enkele paginas terug) voor het gemak, al lijkt me iets dikker vanachter (245-35) erg uhm... dik dus.

Merk weet ik ook niet; heb vorige week voor de Tritons er een paar Uniroyal Rainsport 2 banden op laten leggen, daar had ik wel goede dingen over gelezen.
Anders worden het gewoon top-Michelins of Pirellis, het moet een goede band zijn, vooral met nat wegdek want dan telt het het meest voor mij.

Als ik heel eerlijk mag zijn heb ik te weinig ervaring zelf met welke banden lekker rijden en welke niet, daar heb ik nog met te weinig verschillende merken voor gereden (ik slijt ze bijna niet ;D)

En bedankt voor de link DopdeDouwer, maar dat is weer ASA uit Zweden (en ook maar 17'') dus daar begin ik maar niet aan.

M a r c

8,5J en ET43 gaat op de vooras een probleem opleveren.... de velgrand zal tegen de veerpoot aanlopen. En bandenmaat 235/35 is wel érg veel groter dan de afrolomtrek van de standaard wielen....  Ik zou op de vooras 225/35 nemen al ik jou was en eventueel op de achteras wel 235/35  :)
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

RobbertC70

Dan wordt het van voor dus 225 breed met een 10 mm spacer. Omdat het moet.
En achter 235 breed, met een 15mm spacer. Omdat het kan. (àls het kan, anders zonder)

C70_99

225/35/19 is misschien wel een wat betere maat (om de omtrek zo dicht mogelijk bij de standaard banden te houden).
Ik vraag me alleen af of de band dan nog wel netjes aansluit op de velg en niet zoals op de foto's van de vorige pagina dat er een ruimte tussen zit. Kun jij dat mij misschien vertellen Marc?
Verder nog suggesties voor het merk banden?


RobbertC70

Ik bestel Uniroyal Rainsport 2.

C70_99

Ze zijn niet zo gek duur en krijgen goede reviews, kzal eens navragen wat ze bij de lokale bandenboer kosten.
Goede keus in ieder geval ;)

C70_99

Mijn velgen zijn binnen bij de lokale tuningshop. Ze zien er heel erg goed uit moet ik zeggen.
Gelijk 4 Falken FK-452 banden meebesteld (151 euro per stuk + 20 euro montage per stuk). En spacers voor 167 euro, ik snapte het verhaal niet helemaal maar het komt erop neer dat de spacer op de naaf gemonteerd wordt en de velgbouten komen dan daarin, wel was 15 mm de minimale dikte bij deze optie. Een normale spacer heeft alleen gaten waar dan de velgbouten doorheen komen toch?

Volgende week liggen ze eronder. Ik zal dan gelijk een paar foto's schieten van de auto!

RobbertC70

Velgen zijn al binnen (3 weken)!
Ik heb net gelijk de banden besteld en de afspraak het er 15 juli allemaal op te leggen...

He He, ben ik daar klaar mee. ;D

Ligt dat spul er bij jou nog niet op C70_99?

C70_99

#130
Die 5 weken levertijd klopt dus niet helemaal :P.
ik had zaterdag een afspraak om ze eronder te leggen, helaas een aantal probleempjes.
De bandenboer had 3 banden met dezelfde draairichting erop gelegd, verder was de bestelde spacer voor een nieuw type c70 en daarom was ook de vulring van de velgen niet goed. Het nieuwe type heeft blijkbaar moeren ipv bouten, er waren dus ook moeren ipv bouten met de velgen meegeleverd.
Nu is een juiste vulring en langere wielbouten met een 10mm spacer besteld. Van de week nog maar een poging wagen dus :D
Ik zie de foto's van jou velgen (als ze eronder liggen) hier wel verschijnen!

Mvg Arie


RobbertC70

#131
Setje 19 inch Mesh III ligt er nu onder....



volvoc70T5

wow...

dat ziet er strak uit..
maakt de auto best "dik".. (wat goed is ;))

RobbertC70

#133


Spoorverbreders achter zijn eigenlijk niet eens nodig bij deze (ET43) al zitten ze er wel tussen (15mm)
Moet ie niet teveel inzakken achter want dan denk ik dat hij net gaat raken, dat wachten we nog even af.
Voor 10mm spacers, geen probleem. Heb niet gekeken of dat ook zonder kon.

sean850

 :o gaaaaaaaaaaf man ziet er heel netjes uit dikke velgen hoor veel plezier ermee  :eusa_clap: