Clau's Volvo-perikelen......en nu verder in een 5008!

Gestart door Claudia, 26-06-2008 21:00:23

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

elianmars


V70 classic

Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

hathü

Ik heb je helaas niet gespot. Tsja Doetinchem is ook wel groot :eusa_whistle:.

Daf46

Hoe bevalt die V70 eigenlijk ondertussen ? Stiekem kijk ik ook rond voor een 2.4T, hier in België echter ultra zeldzaam

mga1600

Citeer.....maar tegelijkertijd had ik echt het gevoel 10 jaar terug in de tijd te rijden.
Had ik destijds altijd het gevoel dat de 850 nog heeeel modern was voor z'n leeftijd....dat neem ik terug....hij is echt wel gedateerd!

Jouw auto ziet er erg strak en behoorlijk bij-de-tijds uit. Als je een Ford of een Opel of een Japanse auto uit die tijd ziet, dan zijn dat pas echt ouwe barrels maar met een óudere Volvo rij je absoluut nooit voor gek vind ik. Het zijn en blijven stijlvolle en stoere auto's met een eigen uitstraling. Herkenbaar als Volvo van grote afstand.  Maar de auto industrie heeft natuurlijk de laatste 15 jaar niet stilgezeten. Zelf rijd ik afwisselend in een V70N en een C70 Cabrio en het meest opvallende verschil vind ik wel de kwaliteit van de remmen. Die van de  V70N zijn zeer krachtig en goed te doseren, die van de C70 vergen behoorlijk meer kracht, waardoor het fijntjes doseren niet goed mogelijk is. Het rijgedrag van een Cabrio is sowieso niet te vergelijken met een "gewone" auto, dus daar kaqn ik niet zoveel aan vergelijken, maar kortgeleden had ik eventjes een 850 te leen en ik kan niet zeggen dat ik het rijgedrag nou zo heel veel onder vond doen voor een V70N. Wel andere dingen zoals geluidsniveau e.d., maar ik vond het wel een lekkere auto waaraan je niet direct merkte dat hij al 460000km achter de knopen had.

In ieder geval zorg goed voor de zilvermeeuw!

Turbobiker

Citaat van: Claudia op 21-04-2009 19:57:21
.....maar tegelijkertijd had ik echt het gevoel 10 jaar terug in de tijd te rijden.
Had ik destijds altijd het gevoel dat de 850 nog heeeel modern was voor z'n leeftijd....dat neem ik terug....hij is echt wel gedateerd! ;D

Effe in de Amazon stappen en de 850 is weer hypermodern ;)
De Tussenpaus

Wijnand

Dus het wordt niet alleen de mooiste, maar ook de stilste Amazon? Ik ben erg benieuwd hoe de Volvo er op de VKB bij staat! (als ik tenminste met de Octavia de parkeerplaats op mag... :eusa_think:)

Groet,
Wijnand.

Ronbroek


854 T-5 AT 417. Rondom Koni geel en Intrax rood, Fasttech chip, K&N openluchtfilter

razorx

Wat ziet dat er allemaal toch mooi uit.  :eusa_clap: :eusa_clap:

Ik mocht laatst in een Amazon rijden. Zo leuk als je bedenkt dat je in een meer dan 40 jaar oude auto rijdt.
Wel een heel andere rijbelevenis dan onze 850's.

razorx

Citaat van: Claudia op 23-05-2009 12:50:57
En buiten die gedachte....vond je het wat?
Qua rijden vind ik het niets....alleen voor het oog. :)
Het rijden vond ik minder, ben toch wel erg gehecht aan stuurbekrachtiging.
Eerlijkheidshalve moet ik wel zeggen, dat de Amazon in kwestie nog een lange restauratieweg te gaan had.
Is overigens in goede handen.



Vormgeving zonder meer prachtig.

mehn


850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

rogerV701998

Ik wist niet dat de Amazone nog nieuw te krijgen was :eusa_shifty: ;D. Prachtige auto en mooi project  :eusa_clap:

mehn

Citaat van: rogerV701998 op 19-06-2009 21:05:57
Ik wist niet dat de Amazone nog nieuw te krijgen was :eusa_shifty: ;D. Prachtige auto en mooi project  :eusa_clap:

:eusa_snooty:

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

rogerV701998


fearless

Heel erg mooi.  :eusa_clap:

En op gas.  :eusa_snooty:  Maar wel een mooie oplossing voor de gas nippel.  :eusa_dance: