doffe achterlichten

Gestart door kawa11, 15-08-2009 09:37:17

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

kawa11

Hoi! Ik weet er is al een hoop over geschreven,maar wilde toch ook even mn kommentaar erbij geven.Ik heb hier topics gelezen om doffe achterlichten weer glanzend te maken met alle mogelijke middeltjes.In de topics word verteld dat achterlichten van bouwjaar 96 niet zo uitbleken als die uit 94? dan zal ik jullie die illussie even nemen! die worden namelijk ook dof! de mijne is van 96 de laatste 850 serie die werd gebouwd volgens mn volvo dealer.ik heb de lampen er kompleet uitgebouwd boven en onder en die met waterproof schuurpapier geschuurd dan bij louis een slijpmiddel voor plexiglas gekocht (die word normaal voor helmvisieren en kuipschermen gebruikt om krassen weg te krijgen) die heb ik met een polijst maschine (op krachtstroom) daar polijst ik normaal mn aluminium motorfiets delen mee. bewerkt het resultaat was... na ja dan een diamant slijpmiddel gebruikt met een sisal schijf op de maschine na anderhalf uur boenen nog steeds een na ja resultaat (mischien ben ik wel te penibel. Maar ik vind het na al dat werk maar een mager resultaat en geen zins te vergelijken met nieuwe lampen heb ze ook niet met blanke lak gespoten moet ik erbij zeggen. want de randen zijn nog steeds wit en daar helpt ook geen blanke lak meer. Heb ze er maar weer ingebouwd  ben het spuugzat en ga nu op zoek naar nieuwe heb uitgerekend voor links en rechts boven en onder nemen ze ongeveer tegen de 420 euronen inkl btw en ik ga op zeker en neem die van de v70 met witte knipperlichten wel niet org 850 (oranje knipperlichten) maar wel beter

pwassink

Je zal het er wel afgeschuurd hebben, maar wat was de productiedatum van die oude achterlichten ?

Best mogelijk dat deze ook van < 96 waren en dus "oude voorraad" zijn geweest.  :eusa_think:
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

kawa11

waar staat de produktie datum dan?? aan de buitenkant of moet ik daarvoor de lamp er weer uitbouwen?

pwassink

Citaat van: kawa11 op 15-08-2009 09:43:17
waar staat de produktie datum dan?? aan de buitenkant of moet ik daarvoor de lamp er weer uitbouwen?

Die kan je idd aan de buitenkant van de lampunit vinden, is zo'n "taartpunt" waar jaartal en maand instaat
maar die heb je onderhand wel weggeschuurd neem ik aan ..

Zal even zoeken naar een foto ervan .
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

kawa11

ik was net ff kijken staat onder in de lamp in zo n ronde stempel en daar staat het getal 96

pwassink

Citaat van: kawa11 op 15-08-2009 09:51:29
ik was net ff kijken staat onder in de lamp in zo n ronde stempel en daar staat het getal 96

Das dan idd vreemd .. 

Zal het toch met zijn parkeerplaats oid te maken hebben (gehad) dat er extreem veel U.V. op gekomen is
ofzo, de schade is naar mijn mening ontstaan door veroudering van het materiaal door U.V. straling.

En de ervaring is toch dat de < 96 lampen over het algemeen veel sterker verweerd zijn dan de > 96 versies
kijk maar eens op een meeting, je vist ze er zo uit , ondanks vele poets, lak en polijstpogingen.

Ik heb ze zelf ooit volledig vervangen voor > 96 lampen, die houden zich totopheden goed, maar was wel een flink bedrag..
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

kawa11

omdat ze hier nogal van fotos houden op dit forum ik heb er net een paar gemaakt. Oordeel zelf!

kawa11

#7
dat is het resultaat na een middag werk. Dit doe ik dus nooit meer!!!!
..

pwassink

Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

kawa11

bedankt voor de fotos  ;D ik heb echt alles doorgelezen hier in het forum over achterlichten poetsen wassen (vaarwasser) lijnolie enz enz ik ben tot de konklusie gekomen nieuwe achterlichten kopen. En deurgrepen en bumpers en alle andere grijze kunstof delen met industrie lak spuiten ik heb namelijk geen zin elke 4 weken een ronde dans met lijnolie of andere lap middeltjes om mn auto te lopen (voorbehandelen met kunstof primer) heb ik namelijk gedaan en ziet er weer als nieuw uit en is kras vast want ik heb een hond en springt niet onzacht uit en in de laadbak en er zijn geen krassen te zien

arjen850

waarom helemaal nieuw? kheb nog zo goed als nieuwe boven delen liggen ;)

gr arjen ;D

Starbuck

Citaat van: arjen850 op 15-08-2009 20:07:33
waarom helemaal nieuw? kheb nog zo goed als nieuwe boven delen liggen ;)

gr arjen ;D

Helemaal mee eens! Of je koopt deze of je koopt nieuwe V70 classics achterlichten.
In beide gevallen ben je van het hele gedoe af en kan je er een hele tijd tegenaan.
En nou niet zeuren dat dit geld kost, een 850 koop je omdat je 'm wilt, niet omdat je denkt dat je goedkoop een super nette wagen rijdt die je voor een prikje in orde kan laten maken.
Want daar zorgen die van het 850 forum wel voor...
No way! :eusa_naughty:
We geven elkaar tips, helpen elkaar, steunen elkaar, maar het is voor ieders beurs.
En geloof me, dat kost een hoop centen! Een 850 lijkt een goedkope optie, maar als je 'm goed wilt hebben kost het geld.
Of je gaat aan het werk met de lijnzaadolie, of je koopt er nieuwe, zo simpel is het. ;)
En wie schuurt er zijn lichten nou?
Da's net hetzelfde dan wanneer je er met een schuursponsje op de lak zit te aaien.
Vergeef me deze woorden, maar het is wel waar  ;)



BarryH

oude v70 lichten kan je wel aankomen voor eur 100-150
V70 2.5D - 2000 - automaat - bordeau rood
daarvoor:
Peugeot 106d>405d->vw passat tdI>1.8T->C5-2.0aut-lpg ->Outback2.5aut -> V70TDI-1997-automaat-Tropic green pearl/

Lancer 1.5 > Escort Clipper > 8552.5-20V-AT 93-vvis

pwassink

Citaat van: BarryH op 15-08-2009 21:57:43
oude v70 lichten kan je wel aankomen voor eur 100-150

Prachtig, maar die wil ik dus niet op een 850 hebben, daar horen oranje knippers op, en geen witte ..  :eusa_snooty:
Fouten moet je niet gaan herhalen, dat hindert evolutie 🙂

Starbuck

Citaat van: pwassink op 15-08-2009 22:03:21
Citaat van: BarryH op 15-08-2009 21:57:43
oude v70 lichten kan je wel aankomen voor eur 100-150

Prachtig, maar die wil ik dus niet op een 850 hebben, daar horen oranje knippers op, en geen witte ..  :eusa_snooty:

Dat is dus maar een mening, ik heb ze erop staan en het staat heel mooi.
Maar over kleuren, geuren en smaken kan je niet.... juist ja, lukt gewoon niet.
Maar da's maar gewoon mijn mening.
Maar ik respecteer je mening , ook al ga ik er niet mee akkoord.
Maar hoe dan ook, het is of lijnzaadolie of het is kosten maken, voor ieder wat wils, ieder zijn meug, niet dan?