Droger en slang

Gestart door Geert-Jan, 05-02-2004 22:34:24

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

BartRas

Hella verdamper is iets kleiner, totaal iets van 730gr uit het hoofd. Hella, prima ding gaat langer mee dan Volvo verdamper, maar dat blijkt ook niet zo moeilijk!
there is no substitute for PK's

Geert-Jan

Dat is mooi ;D alleen snap ik dan niet dat ze er meer koudestof in gekregen hebben dan strikt noodzakelijk is.
Misschien ook nog grotere type droger van Hella.

De airco doet het nog steeds prima.
Ik heb er nog geen idee van wat het nou gaat kosten ik heb de rekening nog steeds niet ontvangen!!! ???

Volvo850Club lidnr.0504409

Geert-Jan

Nou eindelijk.... Jammer. :(

De rekening is binnen. :'(

€445,50 :o

Effe op een rijtje:
Werkplaats tarief        €120,00
Werk derden               €57,50
Airco legen en vullen    €125,60
Filterdroger                 €54,71
Ventiel Airconippel       €13,60
O-rin f                      €0,46
Diverse kleinmateriaal  €2,50

Maakt totaal €374.37 ex btw

Dus al met al nog redelijk.

Tenslotte heb ik een werkende airco en dat is wel zo prettig. ;D

O nog even ter rectificatie.

In mijn Volvo handleiding staat vermeld als inhoud van de airco 825 gram
Dus met een beetje persen is er wel 830 gram in te krijgen.


Volvo850Club lidnr.0504409

855-Champagne

#18
Citaat van: BartRas op 08-03-2004 11:43:16
Hella verdamper is iets kleiner, totaal iets van 730gr uit het hoofd. Hella, prima ding gaat langer mee dan Volvo verdamper, maar dat blijkt ook niet zo moeilijk!


Verdamper? het was toch een droger.

Oele

Nee een verdamper is geen droger.

De verdamper:
De verdamper is een soort radiator die in het te koelen vertrek is geplaatst waar het koude, vloeibare koelmiddel stroomt.

De droger:
Geplaatst aan de hogedruk zijde van het systeem gebruikt de droger vloeibaar koudemiddel, de belangrijkste functie van de droger is het scheiden van gas en vloeistof. De tweede functie is het verwijderen van vocht en het filteren van vuil. warmen en zo de hitte uit de lucht trekken.

VMS high performance block,650cc inj,GT3076R Turbo,R manifold,3"DP,walbro 255,Spec stage 3+,custom IC,HKS SSQV BOV,PLX Wideband,EGT,Apexi AVC-R,KW suspension V2, Quaife LSD

855-Champagne

Ik weet het verschil tussen een verdamper en een droger,
maar wat hiervoor stond ging over een droger en er werd geschreven over een verdamper, of had ik het verkeerd begrepen.
Over de droger kan ik je zeggen dat de droger geen gas en vloeistof scheid.

Het scheiden van gas en vloeistof gebeurt in een vloeistofafscheider en deze zit in de zuigleiding voor de kompressor.