MIJN 850 T5 "R" IN KLEUR 214 project

Gestart door sean850, 14-05-2009 15:25:32

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

sean850

ik wil toch nog wel weer verder gaan met de auto en vind een handbak toch ook leuker en het is volgens mij
toch echt beter en zo niet dan toch  ;D

wil er gewoon graag een handbak in hebben

sean850

Nou tijdje stil geweest,

heb gewoon heerlijk van de auto zitten genieten, maar er staan weer nieuwe spullen te wachten binnenkort een 302 mm set voor plaatsen en heb een 3 inch downpipe zonder cat gescoord welke ik ook kan gaan ophalen dus

dus zal jullie binnen kort op de hoogte weer brengen :D

sean850

TADAA  ;D de "nieuwe" downpipe gisteren bij Schutten opgehaald :D



elianmars

Citaat van: Ludo op 18-09-2009 13:40:02
Van 3 naar 2". ???

Geeft niks. Op dat hele traject zijn de uitlaatgassen allang afgekoeld  :P

Merkwaardige constructie........  :eusa_think:

sean850

ja maar zo past het tenminste nog wel op de rest van m'n originele uitlaat :D

en op de manier gaat ook wel werken hoor is in ieder geval een stuk beter dan origineel  ;D

sean850

Beetje laat maar nog altijd beter dan nooit  ;D

De nieuwe remschijven en klauwen voor de Volvo de schijven zijn dus als eerder genoemd 302 mm



klauwen maak ik helemaal schoon en borstel ik helemaal af zodat ik ze rood kan verven schijven ook nog schoonmaken en het hart wordt dan zwart gespoten zodat dit ook er strak uit zal blijven zien :D

hou jullie op de hoogte


Pino143

He Sean,
Ziet er allemaal goed uit.
Ik zat gister sinds een tijdje weer op het forum te lezen en kwam dit tegen: http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,36416.0.html
Voor meer info: www.vomac.org (VOMAC = Volvo Owners Meeting at the Arctic Circle)!!!!!!!!!

Als jij ook tijd vrij kan maken in maart, dan kan je ook meerijden. Ik heb al een 2de chauff gevonden, maar het is een zeer mooie rit en mss kan je wel mee met je T5.

Gr,
Elmar

sean850

Heb er ook al aan zitten denken moet het er ook nog met de baas over hebben (lees vriendin). En het moet dan mogelijk zijn met m'n werk weet m'n rooster voor dan nog niet krijg ik pas in januarie  :eusa_wall:
Maar lijkt me wel supergaaf om te doen  ;D

Verder begint de auto weer een beetje irritant te doen heb nou 2 keer een foutcode moeten wissen namelijk dat ie te arm of te rijk loopt dus dat eerst eens uitzoeken  :eusa_wall:


sean850

Nou weer even het stof wegblazen  ;D

Kleine update vanavond m'n 3 inch katloze downpipe eronder gehangen, opzich appeltje eitje zij het niet dat er bij mij altijd wat tegen zit  :eusa_wall:


Wat blijkt ik kom 1.5 cm te kort  :eusa_wall: hoop trekken en duwen het zit er nu onder maar is niet lucht dicht op de verbinding dus klinkt m'n auto nu als een trekker  :evil:

Dus heb ik weer wat te doen  ;D

fbm

Citaat van: sean850 op 15-10-2009 21:59:45
Kleine update vanavond m'n 3 inch katloze downpipe eronder gehangen, opzich appeltje eitje zij het niet dat er bij mij altijd wat tegen zit  :eusa_wall:


Wat blijkt ik kom 1.5 cm te kort  :eusa_wall: hoop trekken en duwen het zit er nu onder maar is niet lucht dicht op de verbinding dus klinkt m'n auto nu als een trekker  :evil:



Dat is wel balen!  :eusa_doh:

elianmars

Citaat van: sean850 op 15-10-2009 21:59:45dus klinkt m'n auto nu als een trekker  :evil:


Ach, zo klinkt mijn wagen ook. Ik maak me er niet druk om  ;D

sean850

Citaat van: elianmars op 15-10-2009 22:08:13
Citaat van: sean850 op 15-10-2009 21:59:45dus klinkt m'n auto nu als een trekker  :evil:


Ach, zo klinkt mijn wagen ook. Ik maak me er niet druk om  ;D

stond net nog bij de pomp volgens mij is die nog steeds een benzine anders heb ik nu een probleem  :P

sean850

Nou van het weekend bezig geweest om de downpipe toch nog goed te krijgen, niet dus kom gewoon echt 1.5 cm te kort en de 2 delen willen niet lekker aan mekaar.  :eusa_wall:

Het is nu wel zo dat als je de auto net start het echt een lek uitlaat geluid is maar als je een 30 km hebt gereden dat ie dan wel stiller is, dus denk dat ik van de week maar de originele er weer onder hang en dan nog maar ga kijken wat ik met deze doe misschien toch maar weer in de verkoop en op zoek naar 1 met race cat  zodat ik dan voor de keuring ook niet meer hoef te wisselen  ;D


Afgelopen vrijdag van Misha een mooi DTM eindstuk overgenomen voor een lief prijsje :D
Nu dus in het bezit van 2 van deze eindstukken en zit er aan te denken om dus voor een dubbele uitlaat met 2 keer DTM eindstuk te gaan.
2 gewone pijpen aan de achter kant heeft iedereen al dus das ook zo standaard  ;D