850x2; even voorstellen.

Gestart door 850x2, 05-01-2010 19:17:27

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

850x2

Beste forumleden,

Even voorstellen dus als newbee. Mijn naam is Mark, 40 jaar oud, getrouwd met mijn vrouw Annemieke en we hebben drie kindertjes. Woonachtig in Papendrecht.
Zoals de nick al doet vermoeden hebben we er twee...  Allebei de dame's zijn uit dezelfde maand van 1996. Allebei 2.5 10 kleppers op good old benzine. De één een handgeschakelde metalicgroene estate, die door de kinderen vanwege de uitvoering al snel was omgedoopt in 'Holly'. De ánder een automatic metalicactracietgrijze sedan, die we pas een kleine maand hebben en eigenlijk nog niet omgedoopt is.
Kilometerstanden respectievelijk 268 -en 247 dkm.  De estate hebben we bij de , wellicht bekende, mannen van PG uit Papendrecht vandaan. Een probleemloze koets! De sedan stond er een beetje triest bij op het terrein van een handelaar in Brakel. Laatste uitlaatbeugel doorgerot. Wieldraagarm linksvoor met een heeeeeeeeeele hoop speling. Rammelende reactorarm rechtsvoor. Sporing e.d. behoorlijk 'in de war'
Voor een mooie prijs meegenomen. Twee dagen boos gemaakt en het ding rijdt weer als een zonnetje.
Al met al meer dan in onze nopjes met onze twee dame's. Het kost je iets aan wegenbelasting in de maand, maar heb je wat ook!

De liefde voor de 850 gaat al even terug. Hebben al eerder twee stuks 850 sedans gehad. Tussendoor de zaak verraden door héél eventjes maar met een Renault megane Scenic te 'rijden', maar vervolgens als spijtoptant tóch weer aan de 850 gegaan.

De daadwerkelijke verslaving is ontstaan begin jaren '90 al weer. Hele dagen in een 850 sedan met zwaaipeer links achterop... Moet eerlijk bekennen dat ik sinds dat moment, op bovengenoemd slippertje na, niets anders dan 850-ers meer heb gereden. Ik prijs mijzelf gelukkig dat ook mijn vrouw deelt in mijn gekte!

Foto's van de beide dame's volgen op korte termijn.

Mark en Annemieke, Papendrecht

daytonawim

Welkom en heel veel plezier met je bolide  :eusa_dance:

Maar voorstellen zonder "FOTO'S" gaat je nog wel de nodige opmerkingen
opleveren  8) 8)

henry classic v70

Welkom Mark,
Spijtoptant gaat wel errug ver maar het zal zeker een leermoment voor je zijn geweest......... :eusa_whistle:
Leuk intro ook en kan ik hieruit opmaken dat jij onderdeel bent van :police: (zwaaipeer links achterop)
Ben wel benieuwd naar de foto's van de beide "dames" (waarom eigenlijk dames)  :eusa_think:
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

850x2

Foto's... Ben niet zo'n héél handige jongen met de computer vrees ik. Maar ze komen écht!
:police: klopt. (maakt nog steeds meer stuk dan drank goed kan maken)
Met een hok vol vrouwen heb je als man weinig te vertellen in situatie's als, bijvoorbeeld, deze. Vandaar de beide 'dame's' voor de deur. Overigens wél een geweldig plaatje hoor, zo saampies naast elkaar in de straat!

henry classic v70

Citaat van: Claudia op 05-01-2010 19:34:47
Welkom Mark!
Maar het zijn heren......

Claudia heeft helemaal gelijk Mark.....................Heren
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

jan piet

Welkom Mark!
2 roffels, 't kan niet op  ;D
Maar na een dikke 20 minuten nóg geen foto's geplaatst????
Kom regelmatig in papendrecht omdat 1 van mn dochters daar woont, wellicht spotten we elkaar als jij er een stikker op plakt... (Ik heb m er op zitten, maar hij staat nu even stil..)
Gr,JP

Hans Duiven

Welkom op dit forum en veel lees en kijkplezier alhier!


Mis je de ruitenwisser niet achterop de sedan?  ;D

Hans


jan piet

Citaat van: Hans Duiven op 05-01-2010 20:50:23
Welkom op dit forum en veel lees en kijkplezier alhier!


Mis je de ruitenwisser niet achterop de sedan?  ;D

Hans


Hij ziet toch geen wapperlicht als ie wist  ;D

Hans Duiven

Citaat van: Timmehh op 05-01-2010 19:30:24
Welkom!

2 Volvo´s voor de deur...heerlijk!


Ja ja ja, sommige hebben 2 Volvo's en een Ford V50 op de oprijlaan  :evil:

850x2

Druk bezig met foto's te veroorzaken zoals door de heren/dames moderators omschreven, maar tot dusver geen succes... Blijf eraan werken.

Heb overigens één van mijn vorige 850's, een hookergreen-kleurige sedan automatic een kleine twee jaar geleden verkocht aan één van de, voor zover ik weet, forumleden. Hij had behalve mijn 850 al een zwartkleurige V70. Hij heeft die 850 vervolgens compleet technisch gepimpt. Heb nog wat contact met hem gehad, maar da's langzaam stil gevallen. Jammer.

Hoop op dit forum in ieder geval antwoord te vinden op vragen die zoal kunnen ontstaan met twee 850's voor de deur en wellicht dat ik mijn lange neus ook zo hier en daar eens in lopende zaken kan steken.

Mark.

850x2

Citaat van: Claudia op 05-01-2010 19:34:47
Welkom Mark!
Maar het zijn heren......

Mijn idee. Maar probeer dat standpunt maar eens tegenover vier vrouwen in je huis te verdedigen. Kansloos. En dat móet jij ook weten...

briston

Zeg niet nee dan heb je er twee ;D

Welkom en veel plezier op het forum :laugh:

Gr René

bastiaan arissen

Welkom op het forum. Veel plezier met je 2 roffels.

Gr. Bastiaan.

hathü

Welkom, eh in de jaren 90 met een zwaailicht links achterop, plietsie :eusa_doh:
Heeft ieder zijn eigen 850 of maken jullie iedere dag ruzie wie welke Volvo mee mag nemen ;D.

850x2

 [/quote]
Citaat van: hathü op 05-01-2010 21:18:10
Welkom, eh in de jaren 90 met een zwaailicht links achterop, plietsie :eusa_doh:
Heeft ieder zijn eigen 850 of maken jullie iedere dag ruzie wie welke Volvo mee mag nemen ;D.

850 T5                 : Altijd knokken
S70 T5                 : Altijd knokken
S70 TDI                : Altijd knokken om er niet mee te hoeven rijden
S70 Bi-fuel           : Idem
V70 T5 classic      : knokken geblazen
S60 T5                 : alweer knokken
V70 D5                 : tja...
V50 D5                 : béétje sneu nietwaar?