Gisteren 30-01-2010

Gestart door Volvo850 93, 31-01-2010 07:21:25

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Volvo850 93

Heey,
gisteren wezen kijken bij verschillende volvo850's de 1ste was in liempde bij used volvo een mooie 850 estate 2.5-20v met 290 op de klok 95 en vroeg 3950euro ( kon ik op dat moment niet mee proefrijden)

2de was van aarle in geffen oo k een leuke 850 estate 2.5-10v uit 96 met 260 op de klok daar mocht ik wil in proefrijden en dat heb ik ook gedaan en moet eerlijk zeggen dat een 2.5-10v ook heel lekker rijd maar en waren nog wel wat dingen die het niet deden zoals de achterruitwisser, knipperlicht en de koppeling zat heel hoog bij pakpunt. en vroeg er zo 3000 voor als meeneem prijs en met grantie van 3 maanden en apk was het 3600euro

3de was Hennis in nijmegen en daar staan kijken op een leuke 850 sedan gle 2.5-10v met 266op de klok een gle uitvroeging. daar mag ik komende woensdag in komen proef rijden en de auto was heel goed onderhouden met onderhoud boekjes erbij en ze zeiden dat dit een nette en zeer goede auto was. en vroeg nog geen 2000 er voor

Duzz nu zit ik een beetje met een dilemma, wie kan me een beetje mee helpen met eventueele tip of ervaringen alvast bedankt Mvg Dennie

-D©©©L-


Tim H uit E

hallo dan

als ik jou was zou ik bij Hennes in nijmegen heel goed kijken of alles werkt en zorgen dat het in garantie tijd gemaakt wordt en ik vind Hennes een beetje duur .( heb slechte ervaringen met de firma )
van Liempd en van Aarle zijn goede bedrijven. 2 vrienden van mij hebben daar hun volvo's gekocht ( V40 D bij van liempd en een 960 bij van aarle ) en deze rijden nog steeds , al 2 jaar .

Mvg Tim

Volvo850 93

ow nou bij van aarle zeiden ze ook dat een volvo v40  geen volvo was enzo
Terwijl ze bij hennes een volvo v40 ook een goede en degelijke auto vonden en van die soort dingen krijg ik me twijfels maar jah ik ga morgen vanuit het werk meteen proef rijden duzz dan weten jullie het ook hoe het bewallen was. ik had gevraagt bij hennes of ze ook een 850 2.5 20v wouden klaar zetten. dan weet ik ook meteen het verschil tussen de 144pk en de 170 pk Mvg Dennie

-D©©©L-

Gisteren was het trouwens 01-02-10.  ;)

arjen850

We kopen een auto met al een heel leven achter de kiezen,waar je hem ook koopt je moet altijd goed kijken..en dan nog kun je niet alles zien..
Een gebruikte auto kopen is altijd een bepaalde gok..