Waterlekkage bestuurderskant

Gestart door axelvr, 07-11-2009 13:58:02

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Vranck

De laatste tijd is het ook redelijk vochtig in mijn 850. Waar kan ik die afvoer buizen vinden aan de voorkant?
En waar kan ik mijn kachel het beste doorblazen als die verstopt zit?

mehn

In het interieur zit 1 afvoerslangetje. Ik mag niet meer zeggen dat die achter de radio zit, want er heeft eens iemand de radio uitgebouwd en het slangetje niet kunnen vinden.
Het slangetje zit onder de kachelradiator in de witte bak en gaat de vloer in. De globale positie van dit slangetje is: achter de radio, maar denk eraan: je hoeft de radio er niet voor uit te bouwen :P

850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

PetersP

Mooie topic:) Ik heb momenteel hetzelfde probleem. Alle afwateringskanalen zijn open. Heb momenteel middenconsole, parafaan, zekeringenhuis, dakrail en groot deel van het dashboard los. Wat een gedonder zeg. Weet nog niet waar het aan ligt. Ik zal het voorraam aan de bestuurderszijde ook opnieuw afkitten. Gelijk alle dashboard-, airco- en schakelaarverlichting maar vernieuwen. Ook zal ik de dorpel waterafvoer controleren. Hopelijk biedt deze topic alle eventuele oplossingen :eusa_pray:

linfiel

Zelf het raam afkitten dat werkt niet, had ik namelijk ook gedaan ,maar dat hielp niet,het bleef lekken ,
Toen het raam er maar uit en ja hoor zeker 20cm slechte kit er tussen,blij dat ik het gedaan hebt,want lekkage in de auto is een vreselijke stank en condens.

PetersP

Ik had eerst lekkage aan de passagierszijde. Na opnieuw afkitten is dat voorbij. Echter nu een aantal maanden later heb ik het water aan de bestuurderszijde:( Zal eerst zelf een goede kitnaad aanbrengen. Demonteren was nogal wat werk (volgens carglass en care). Volgens mij valt het reuze mee...

linfiel

Mijn voorraam had ik ook volgestamp met kit maar toch lekken ,Dat raam eruit halen gaat best wel lukken alleen je hebt altijd kans op glas breuk ,daarom hebben ze er een hekel aan om het te doen,kan deze beter al van te vooren stuk wezen.

sieperman

Wat nog wel eens wil gebeuren, is dat de kit inderdaad niet overal goed op de carrosserie komt, hierdoor kan dit losgaan met alle gevolgen van dien.
Vooral Berlingo's en Partners hadden hier last van. Bij de garage waar ik heb gewerkt zetten we deze ramen onder een klein beetje spanning met een paar banden en een spanband om de A steilen dit loste de problemen van niet goed pakken de kit op.