Geruis S70 bovenin voorraam

Gestart door Essie70, 29-06-2010 19:14:26

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Essie70

jongens

mijn volvo s70 bj 2000 heeft na 80km/h opvallend soort windgeruis, het is meer geruis. bij andere auto's heb je dat weleens bij de zijruiten of spiegels maar bij mijn S70 hoor je het op de voorraam, dan de bovenkant. het lijkt wel bij de lijst boven. hoe kan ik dit verhelpen?

nu zit er al een barst in de voorruit dus ik ga deze week denk de ruiten laten vervangen. kan ik dan wat aan die geruis doen? moet ik nog wat voorraf aan die ruit bedrijf melden? en kennen julie nog een goede bedrijf? car-glass ofzo?

Misha

Dat doen ze.

Er is een strip-modificatie voor, maar die werkt maar matig.
beste is een nieuwe voorruit en dan door een échte vakman laten inlijmen.
Citaat van: ClaudiaMisha snapt het. :azn:
Citaat van: Marc O. op 16-08-2013 20:42:45Ja, zie je wel, Misha snapt het

francois

plak er eens plakband over heen en ga dan eens rijden
weet je direct of het de strip is

gr

Henk855

#3
Essie70, ik ben er van overtuigd dat als je er een andere ruit in hebt laten zetten dat het geruis over is. Essie heeft op de voorruit in het midden bovenaan een on-glass antenne zitten die waarschijnlijk door de vorige eigenaar als GSM antenne is gebruikt, van de antenne is niet veel meer over dan de voet en een klein stukje spriet, ik weet 99,99% zeker dat dit de boosdoener is. De strips zitten perfect aan de ruit en dakrand aangesloten, dus dat kan de ruis niet veroorzaken. Als je de ruit laat vervangen let er dan wel op dat je er net zoals je nu hebt een met zonneband krijgt en met SRS Airbag merkjes in de ruit.

Sjors
855R

Meeting foto's www.volvo850meetings.nl

Foto's kan je sturen naar: sjors855@gmail.com

Essie70

het kan inderdaad die antenne zijn. ik zal  het doorgeven  van die zonneband en srs airbag vermelding in de ruit.

Misha, je zegt : "beste is een nieuwe voorruit en dan door een échte vakman laten inlijmen"

ik bel gewoon zo een bv die ruiten vervangt, die lijmen het toch ook wel in, of zal ik toch een "echte vakman" zoeken ?

UserID6342

Persoonlijk zou ik dus niet naar car-glass of dat soort toko's gaan maar gewoon naar de Volvo dealer.  Dan weet je a) zeker dat je een goede ruit krijgt e, b) dat deze er perfect in komt te zitten.  Lees anders de horror verhalen hier maar op het forum van dat soort toko's als car-glass, etc.

Misha

Plus veel.

Carglass overslaan.
Citaat van: ClaudiaMisha snapt het. :azn:
Citaat van: Marc O. op 16-08-2013 20:42:45Ja, zie je wel, Misha snapt het

Essie70

kennen julie nog een goede autoruit bv? dus carglass moet ik overslaan? welke doet het nog goed?

ben langs de dealer geweest of die hem vervangen maar  moest van hun aan mijn verzekering vragen of die wel een regeling hebben met de dealer. dus ik ga het nog aan de verz vragen.

KIM

Die antenne kun je er ook afhalen; deze zit gewoon op de ruit gelijmd.
Een plamuurmes is een goed hulpmiddel.

FrankvdAa

Citaat van: Dirk342 op 29-06-2010 22:08:15
Persoonlijk zou ik dus niet naar car-glass of dat soort toko's gaan maar gewoon naar de Volvo dealer.  Dan weet je a) zeker dat je een goede ruit krijgt e, b) dat deze er perfect in komt te zitten.  Lees anders de horror verhalen hier maar op het forum van dat soort toko's als car-glass, etc.

Niet helemaal mee eens... heb mijn ruit laten vervangen bij de dealer, maar had ineens last van lekkage en windgeruis. Bleek dat ze linksboven veel te weinig kit hadden gebruikt waardoor je gewoon de rijwind voelde.

Het voordeel van een dealer is inderdaad de originele ruit (al kun je dat bij een carglass ook aangeven), maar voor een dealer is ruiten vervangen niet het dagelijks werk.

Ik durf niet te zeggen waar ik voor zou kiezen als ik nogmaals een ruit moet laten vervangen. Grote kans dat het toch weer voor de dealer (inmiddels een andere) zou gaan, omdat ik toch ook veel slechte verhalen over carglass en consorten hoor. Bij mijn vader was heel de binnenbekleding van de A-stijl verkloot door die gasten...

Moeilijk, moeilijk...
'21 Volvo V90 T8 AWD R-Design, Platinum Grey, B&W, niveauregeling
'03 Honda CB600F (Hornet)
'98 Volvo S70 R, Black Stone, 18T, groene 440cc injectoren, manual swap M59, 3" Ferrita 100cpi DP, 2.5" Ferrita catback, iPD RIP-kit, iPD swaybars, Schutten custom tuning
'96 Volvo 460 1.8i Luxury Line, '92 Volvo 440 GLT 1.7i
--
Weblog    Volvo x70 R-register

Misha

Ik heb hier in het dorp een redelijk onafhankelijke specialist zitten.
Wat oudere kerel, plaatst zeer secuur en wil de auto ook gewoon een dag hebben anders kan de ruit nooit goed zitten.
Plaatst wat je wilt en de verzekerigsafhandeling doet hij ook, alleen eigen risiso betalen.
3 keer een ruit laten doen: 3 keer tevreden.


Gr,
Misha

Hier in het dorp = in het midden van het land.
Citaat van: ClaudiaMisha snapt het. :azn:
Citaat van: Marc O. op 16-08-2013 20:42:45Ja, zie je wel, Misha snapt het

henry classic v70

En ik ben weer tevreden over Carglass (in A'doorn)........
Daar ook meerdere ruiten laten vervangen (de laatste was de Sandstone) en nadien geen problemen.
Er komt overigens een Pilkington in bij Carglass (tenminste die heb ik erin gekregen)
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

Essie70

het geruis is al opgelost. het was een kleine antenne die in de midden van de voorraam zat bovenaan. die heb ik er af gehaald(was gelijmd)  en de geruis is weg! hij rijdt nu lekker stil  op de snelweg!