Stuurbekrachtiging kapot??

Gestart door Dreamer, 05-03-2003 20:24:29

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Dreamer

Sinds vorige week komt er een brommend geluid bij mijn stuur vandaan. En het wordt steeds erger, je hoort echt een pomp lopen als je stuurt.

Ik heb ook het gevoel dat het sturen steeds zwaarder gaat. Dus wat moet/ kan ik doen?

Ik ben echt een vreselijke nul op het gebied van auto's dus als ik ergens een olieniveau moet controleren dan mag je dat wel ff uittekenen...

Las ergens iets over stuurbekrachtingen en 800 euro reparatiekosten, da's niet het antwoord wat ik wil horen. :'(
Alle hierboven gedane uitspraken zijn op persoonlijke titel.Gelijkenis met werkelijke personen dood of levend berust op toeval.Eventueel kwetsende uitspraken zijn niet als zodanig bedoeld.

2.520V

#1
klinkt als een (bijna) leeg oliereservoir van je stuurbekrachtiging.
Snel bijvullen! Voor je het weet is de pomp naar de haaien, en dat kost je een hoop geld.
Dit reservoir zit als je voor de open motorkap staat links voor je kleppendeksel (zeg maar voor de distributieriem).
En daarnaast ook nog een Volvo 144 B18 uit 1968!!

Volvo heerst...

Reitse

#2
Het is een zwarte bak met een zwarte dop en witte letters. (uittekenen kan ik het niet...) bij twijfel over de juiste vloeistof geen risico nemen en even de dealer met een bezoekje vereren.

Dreamer

#3
Vanochtend direct naar de Volvo garage gereden en hun ff gevraagd het te checken. Mocht op zich wel wat bij, maar was niet echt schokkend. Ze hebben het gratis bijgevuld.

Het enge is echter dat het nog niet over is..... De auto stuurt op sommige momenten voelbaar zwaarder dan eerder. Vanacht al heerlijk liggen nachtmerrieen over 800 euro reparatiekosten en ondanks de vriendelijke bdiening van de garage hedenmorgen is het nare gevoel dus nog niet weg uit mijn buik.
Alle hierboven gedane uitspraken zijn op persoonlijke titel.Gelijkenis met werkelijke personen dood of levend berust op toeval.Eventueel kwetsende uitspraken zijn niet als zodanig bedoeld.

Gert_T5

#4
Als er olie bij moet dan lekt er iets. Waarschijnlijk lekt keerring van 1 of allebeide kant(en) van stuurhuis. Controleer dit door rubber van stuurhuis even los te nemen. Moet niet nat van olie zijn (kleur is rood). Sukses

ex_beamerman

#5
he dreamer, je moet ff op deze advert. kijken daar word een stuurbekrachtigingspomp angeboden voor 100 euro
groet jhonn

http://www.marktplaats.nl/markt/autodiversen/ondvolvo/7569.htm?av=a&zoek=850&oudei=15

denkweb

#6
Citeerhe dreamer, je moet ff op deze advert. kijken daar word een stuurbekrachtigingspomp angeboden voor 100 euro
groet jhonn

http://www.marktplaats.nl/markt/autodiversen/ondvolvo/7569.htm?av=a&zoek=850&oudei=15

Met foto van de pomp :-) Hahaha.... nee maar succes in ieder geval!