Tips voor lange reis (854 GLT)

Gestart door GLTNick, 11-08-2010 00:24:40

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

LPGLE

bij mij ligt standaard in het dashbord kastje een relais 103 ,
dus ook bij het rondje om de kerk ....

maar dat kan ook komen omdat ik wat dichtbij doetinchem woon ...

sander2

Ach, vorige jaar met de 13 jaar oude V70 op vakantie gegaan en niets aan het handje. Dit jaar met een 8 maanden oude Audi en tot twee keer toe een garage op moeten zoeken. Goed onderhoud en een beetje geluk is voldoende op je paspoort en pinpas na dan  ;)

FGG

Citaat van: Spin! op 11-08-2010 11:15:40
Citaat van: FGG op 11-08-2010 11:10:15
Het bijzondere is wel weer dat we tienduizenden kilometers per jaar rijden en elke dag zonder voorzorgsmaatregelen instappen en wegrijden. Nu moet er 1800km gereden worden naar Spanje en alles wordt gechecked. :eusa_think:

Ik snap het ook wel ergens. Je wil in zuid Spanje niet met pech en problemen komen te staan. Ik doe zelf ook altijd even een check hoe de vloeistoffen staan, banden, remmen etc. Voorzorg is beter dan nazorg.

Ik verwacht verder ook geen problemen met een GLT met deze km-stand...

Ook wel deels mee eens, vandaar ook mijn olie- en koelvloeistofvoorraad tijdens de vakantie. Maar je kan toch niet alles voorzien.

Maar ook wel vergelijkbaar met mensen die tijdens hun vakantie gas, water en licht afsluiten en de rest van het jaar 40 uur per week gewoon op hun werk zijn en dan alles zo laten.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

Lampje


wimped

Hoi,

Met die oude 850 van mij naar midden Frankrijk geweest.
Me, my wife en de 2 kids, achterin kon zelfs geen muis meer, de vouwwagen erachter, en toen maar hopen dat het beter ging dan vorig jaar.
Zelfde samenstelling, maar een mondeo 1900cc ervoor.
Hellingkje en we vielen stil.
Dit jaar dus helling 15%, vrachtwagen schoot niet op dus gas bij en er voorbij.
Zonder problems 130 berg op!
Dat mag in Frankrijk dus nog, en is best fijn.
Totaal zo'n 2500km getuft, 1:10, en 1 1/2 ltr olie verbruikt.
Wel blij zonder problemen weer thuis te zijn, maar wel vol vertrouwen voor de volgende keer.
PS
alleen olie gekocht ;)

Wim

Lampje

Ductape, super handig om gesprongen slangen provosorisch mee te repareren.

Oei, topicstarter is al weg op vakantie??

Nou, hopen dat we nog een virtueel ansichtje krijgen vanaf z'n bestemming :laugh: