VROM 2010

Gestart door Hengeveld, 20-01-2010 12:42:53

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

LekkeRRRR

Gelukkig veranderen ze de tentoonstelling nog wel eens (een klein beetje). Juist daarom moet je er gewoon af en toe naar toe (zo heb ik gehoord van een jaarlijkse bezoeker).
Dus wat let ons om volgend jaar daar een bijeenkomst te organiseren? Dan nemen we een paar enorm grote partytenten mee om daar de hollandse forums en hollandse clubs te presenteren. Een soort Holland House ;-)
Slapen kunnen we in een tent naast het terrein (je mag in Zweden overal je tent opzetten) of in het nabijgelegen hotel (of op een matrasje achterin de estate).
;)/jan



Johann

#46
Sinds Mei zijn de witte S80 met kroon en de S60 concept nieuw.

Heb bij Polestar een C30 STCC racer zien staan die voor het einde jaar ook in het museum komt heb ik mij laten vertellen.


viking_in_shorts

Citaat van: Johann op 24-08-2010 23:02:21
Sinds Mei zijn de witte S80 met kroon en de S60 concept nieuw.

Volgens mij is er ook eea gebeurd op de beneden verdieping. Als ik het goed herinnner zijn de "oorlogsapparaten" zijn weggehaald.

mafvanvolvo

Hallo Jan:

IK geef je een 10 voor alle foto,s die je gemaakt hebt,ik heb er niet zo veel gemaakt,maar waren ook leuk en mooi,Binnenkort zal ik het VOLVO boek bij je langs brengen.

Groeten Ted.