Hier ben ik en mijn roffel

Gestart door patatras, 02-09-2010 22:40:33

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

patatras

Hallo,

Heb al wat topics gestart en zal me hier nog even voorstellen.

Mijn naam is Victor en ben student aan de Universiteit Twente, woon ook in enschede en met mijn studenten huis hebben we een volvo 850 GLT op LPG (vialle) met een B5254 motor en is uit 1992 met 370 dkm op de klok. Momenteel doet hij het niet maar heb daar vragen over gesteld elders in het forum.

Hier wat foto's!



FreakControl

Hey, weer 1 uit twente. Strakke alter 1  :eusa_clap:

Welkom op dit forum.

Gr. Patrick

patatras

Thanks! Uiterlijk wel ja, als hij motorisch nou ook strak zou zijn... :P

Piere

Citaat van: patatras op 02-09-2010 23:44:00
Thanks! Uiterlijk wel ja, als hij motorisch nou ook strak zou zijn... :P

Komt wel, daarom heb je het forum ;)
Ziet er inderdaad ngo heel goed uit, lijkt mij een van de eerste :)

Maareh, met het studentenhuis een auto kopen? Origineel :D
En vooral handig, enkel een probleem als er beslist wordt wie gaat rijden waarschijnlijk ;D

Veel succes ermee
Some people get all the Breaks, Volvo's got just what it takes.

http://plsvolvoprojects.blogspot.com/

Jeff

Welkom! Ziet er netjes uit en dan moet ik je vast nog wel een keer spotten kom met regelmaat in die omgeving ;)
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

bas_v70

kijk aan ! Een huis-auto. Leuke variant op de GR, de GA.
Succes!

StefanCJ

#6
Welkom op het forum, veel plezier met jullie Roffel!

francois

ja ja welkom  student ;D ;D ;D



gr van uit het zuiden

B.Aders

De vorrige eigenaren zijn erg lief geweest voor de auto, deze ziet er erg netjes uit voor bijna 20 jaar en ruim 3,5 ton op de klok. Ik hoop dat je 'm snel in orde krijgt, en nog veel plezier van zal hebben.

verron

Da's nog eens een echte Classic :eusa_clap: Wees er zuinig op met z'n allen. Welkom op het forum en ik hoop dat je de antwoorden krijgt om hem weer aan de praat te krijgen.
850 T5 Blackstone (=exit)
V70XC 2.5T Dark bleu Pearl (=exit)
S70 2.4 10V Smoke Silver zoonlief
V50 1.8 Saville Grey Pearl
855 R AT  Bright Red zoonlief/pa (soon to be here)

patatras

Ben er inderdaad achter dat de LMM kapot is gegaan.....

Uiterlijk is hij inderdaad nog best in orde, van dichtbij zitten er redelijk wat krasjes op hoor, verder heeft er laatst een hond zijn tanden in de achterbumper gezet, gelukkig konden we het op de verzekering van de eigenaar verhalen  :angel:


StefanCJ

Dat zal me een flinke hond zijn zeg ...  :o

Bouke

Welkom hier idd een flinke hond,mijn pa had 2 jaar terug een leeuw aan de bumper hangen (in de Beekse b.)maar de liet minder schade achter ;D

petrolhead

Zo, die is even bezig geweest. Wat zij de eigenaar eigenlijk? Laat me raden:"dat doet die normaal nooit". :eusa_doh:

iig welkom hier en mooi dat je erachter bent wat de oorzaak is waarom die niet loopt.

Veel plezier met de roffel studenten!

bertilv70

En weer een Twentse roffel er bij! We zwaaien! :eusa_whistle: