Verlichting van automatische versnellingsbak S70/V70?

Gestart door Thieske24, 04-10-2010 12:37:56

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Thieske24

Hallo allemaal,

ik ben nieuw hier en heb vorige week een mooie S70 2.5i aut. gekocht. Binnenkort zal ik me nader voorstellen en uiteraard enkele foto's erbij plaatsen.
Nu heb ik echter de volgende vraag voor s70 of v70 (classic) bezitters met een automatische versnellingsbak: is er normaliter iets van verlichting onder de pook in de middenconsole waardoor je in het donker kan aflezen in welke modus je rijdt en naar welke je kan schakelen? Bij mij werk deze mogelijk niet of hij is gewoon niet aanwezig!
Ik heb reeds gezocht en gekeken of de zekering eventueel kapot is van deze verlichting, maar ik kan zo snel niet vinden welke zekering dit zou moeten zijn.

Kan iemand mij hiermee helpen?

Alvast hartelijk dank!  

V70 classic

Er zijn div topic waarin staat dit te repareren.
omt er in het kort op neer.
Even de schroefjes van het consolle loshalen (in het vakje)
Dan kun je je consolle iets lichten en ruimt maken om het lampje te vervangen.

Natuurlijk eerst een lampje gaan halen.
Ze kosten een paar centen maar dan heb je ook wat  :eusa_shifty: .

Wil je meer ruimte kun je je consolle er helemaal uithalen maar dit is niet nodig.
SK6 met priegelen

Ronald
Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

V70 classic

ps je consolle niet te veel lichten want dan breekt ie  :eusa_whistle: .

Nogmaals sk6
Het gaat niet om de bestemming,maar de reis ernaar toe.

Kees.R.S

Bij mijn 850 '96 gister vervangen. In de armsteun klepje lichten, zitten uitsparinkjes in, zitten 2 torx 25 schroeven onder, dan (kleingeld)bakje 2 torxschroeven zitten naar achtergericht 1 bij sigarenaansteker + 1 in kleine bakje(kan ze wel voelen maar niet zien) eruit draaien bakje eruit wurmen (gaat makkelijk als asbak iets open staat), plaatje onder handremhandel voorzichtig eruit lichten, dan kan middenconcole omhoog. Aan de bestuurderszijde zit onder de lettertjes draadjes aan een fittinkje, fittinkje naar onder eruit trekken en daar is het defecte lampje! Monteren in omgekeerde volgorde. (Let op dat de connectors vooraan onder het console weer of nog steeds aangesloten zitten bij het terugmonteren)

veel plezier,

Kees

Thieske24

Bedankt voor je snelle reactie..! Ik had de zoekfunctie al even gebruikt maar kon helaas zo snel niets vinden. Zou je nog even kort kunnen uitleggen welke schroefjes (in welk kastje), dan ga ik zsm aan de slag!

Grtz Thijs

Thieske24

Hartelijk dank!!! Ik ga aan de slag! Topic mag op slot!!

Grtz Thijs