Bodemloze Put is niet meer!

Gestart door Teddy81, 25-11-2010 15:02:19

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jeff

Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

850rule

Ik kan niet wachten tot het af is!
Nu lijkt de kleur nog een beetje "raar" maar als alles er in zit oogt het super! vooral die B-stijl vind ik gaaf met dat lichte leer! maar die moet nog even wachten :eusa_angel:

Teddy81

Thnx Coelie!! ;D
En nog bedankt voor je hulp zondag, vooral de lange dop 10 vond ik errug fijn! ;)

)()()sT


tackle

Citaat van: Teddy81 op 10-12-2010 22:49:02
Citaat van: JeroenV op 10-12-2010 20:39:10
Tettie, even off-topic;

Bij deze nog even een bedankje voor heerlijke broodjes van vanmiddag :eusa_dance:

En natuurlijk een bedankje voor het in orde maken van die sommatie ;D

Graag gedaan Poek, was weer gezellig, en lekker!  :eusa_dance:

Citaat van: darius op 10-12-2010 21:34:39
Citaat van: Mr Rens op 10-12-2010 21:28:24
Wat een eindbaas die Teddy. Zeg werk jij niet ofzo? Allemachtig wat verzet jij veel bikkelwerk in een kort tijdsbestek. Mooi project, jij moet voor jezelf beginnen. Custom interiors aanbieden jonguh

Ja want ik wil heel graag je eerste klant worden.... :)

Hahahaha Rens... eindbaas! LoL

EDIT: O ja, ik werk wel hoor, maar ik heb gewoon geen dure en tijdrovende vrouw waar ik me 's avonds nog druk om moet maken! Dat komt wel weer een keer!  ;D

Serieus, ik zou wel voor mezelf wíllen beginnen, maar dan heb ik aan 1 klant niet genoeg. (Darius  ;D )
Eerst maar eens kijken hoe tevreden ik ben met het uiteindelijke resultaat, over het hemeltje ben ik niet 100% tevreden namelijk. Maar ik ga het ook niet opnieuw doen. Beter dan dit wordt het op het moment niet. Maar misschien ben ik ook wel TE perfectionistisch. Ik weet het niet. Ik ben er nog niet uit.
Ook ben ik er niet van overtuigd dat er genoeg mensen in Nederland zijn die bereid zijn veel geld te betalen voor dit soort verfraaiingen aan hun auto.

Maar goed, ik heb dus het hemeltje vandaag afgemaakt.

Ik begon met het originele stofje nog op de hemel. Gewoon over de originele stof heen plakken dus.

http://lh6.ggpht.com/_TLKKx7-ZT8Q/TQKcaS_iUzI/AAAAAAAAAzA/ElluXHT5Rtk/s640/hemel01.JPG

Dat was niet echt een succes, dus heb ik de stof eraf gehaald, maar het foam laten zitten. Uiteindelijk heb ik alles drie of vier keer los gehad. Toen was ik er klaar mee. De kleine imperfecties die er nu nog in zitten moet ik maar mee leren leven.  ;)

http://lh5.ggpht.com/_TLKKx7-ZT8Q/TQKcbO7SSyI/AAAAAAAAAzE/f32Qf3tMXGU/s640/hemel02.JPG

Het uiteindelijke resultaat.

http://lh5.ggpht.com/_TLKKx7-ZT8Q/TQKcbSnFWfI/AAAAAAAAAzI/BZ0E6HTCi-I/s640/hemel03.JPG

En nog even een plaatje van mijn gitaar!  :eusa_dance:

http://lh6.ggpht.com/_TLKKx7-ZT8Q/TQKcbeGKp0I/AAAAAAAAAzM/T84utSaUTRw/s512/guitar.JPG

Iedereen bedankt voor alle complimenten, ik moet zeggen dat het soms wel een beetje raar voelt hoor, continu maar die complimentjes! Wel heel leuk, dus bedankt.  ;D


zeg teddy, die gitaar en dat kastje zonder alcantara.....dat kan natuurlijk niet!   ;)

Teddy81


UserID6342

;D  Laat je niet gek maken Ted ;D  De A-stijlen zien er ook weer super uit en ben dadelijk echt benieuwd naar het totaalplaatje.  Volgens mij komt die kleur dan pas goed tot zijn recht, als alles gemonteerd zit.  Lijkt me heel erg mooi te worden.

Teddy81

Ja ik ben ook erg benieuwd naar het eindresultaat!

Alcanteddy is ook wel een goeie! Hahaha! ;D

Teddy81

Gisteren weer bezig geweest, nu de rechter zonneklep even afgemaakt. Dit was wat anders dan de linker, want hier zit een spiegel in verwerkt, die moest er eerst uit.
De linker zonneklep heb ik niet gelijmd, deze heb ik gewoon het hoesje omheen getrokken en vastgestikt, de rechter heb ik deels gelijmd en later natuurlijk afgestikt. Het deel om de spiegel heen heb ik eerst gelijmd omdat ik anders de stof onder de spiegel vandaan zou trekken met het stikken, er komt behoorlijk wat kracht op het materiaal te staan namelijk.  ;D

We beginnen met het hoesje weer over de klep te trekken. De onderkant van de hoes (Waar de stiknaad en het sierstiksel zit) zit gelijmd op de klep.



Dan snijden we het gat voor de spiegel uit zodat ik het materiaal naar binnen kan vouwen, dit lijm ik dan vast zodat de spiegel daar weer overheen valt.





Spiegel er weer in gedrukt, dan is dit het resultaat. YES, ik ben tevreden, nu al!  :eusa_dance:



En nadat het hele ding weer met de hand ( :eusa_wall: ) is dichtgestikt is dit het uiteindelijke resultaat.







Nog 2 panelen te gaan, en dan moet ik de achterklep bekleding er nog een keer af trekken zodat ik het bovenste gedeelte kan bekleden en het onderste isoleren met eierschuim, zodat ik hopelijk van alle rammels verlost ben. De hoofdoorzaak van het rammelen is toch wel de achterklepbekleding. En ik heb er zelfs al een keer een revisiesetje in gezet!  ;D

cas

jouw goede arbeid houdt ook niet op he  ;D   stop je de achterklep niet TE vol met isolatie. je condens moet nog ergens naartoe kunnen.
als alles eraf ligt, maak je je ruitenwisser armpje even goed schoon  ;)  doppie nieuw om het asje die naar buiten gaat wellicht? heb ik net bij estate gehaald, ziet er netjes uit, en als je die voldauwd met vet, zal die niet snel meer oximedingesen!

denk beetje mee! ( zodat je straks niet je mooie achterklep bekleding weer moet lospeuteren)
Soms heb je van die dromen die je wakker houden,  tot je ze uitvoert....

Teddy81

Goed idee Cas, bedankt voor het meedenken! Het zou inderdaad vervelend zijn als ik WEER de achterklepbekleding los zou moeten halen.

peteRRR

Huh ?

Ik had ook geprobeerd het spiegeltje er uit te halen echter het zat mij te vast en m,n angst om het te slopen

was groter dan m,n moed  :-\

Toen was ik later op de sloop en dacht ga ik toch bij een 850 effe proberen met zo,n zonneklep met spiegel,dus de

schroevendraaier er tussen en het zooitje brak gewoon af,heb ik het toch niet goed gedaan ;D

Dus bij deze,...... de complimenten Ted  ;D

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

Teddy81

Ik denk dat ik misschien gewoon geluk heb gehad met loshalen. Één hoek kwam vrijwel direct los, dus toen wist ik dat het vrij makkelijk uit elkaar kon. De rest heb ik toen ook voor elkaar gekregen maar ging iets moeilijker.
Wel het mooiste resultaat als je ff het spiegeltje eruit sloopt! ;D

Jack v

Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

Teddy81