Stoelverwarming problemen.

Gestart door Jippooo, 01-01-2011 21:52:53

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jippooo

Een probleempje..wie weet er raad?

De stoelverwarming aan de bijrijderskant werkt perfect...soms aan, soms uit: thermostaat. Gaat altijd aan indien de schakelaar gebruikt is.
De bestuurderskant gaat soms aan met schakelaar en soms ook niet. Dan is hij heel even aan en dan weer uit. Soms, na een paar minuten, gaat hij aan en vervolgens weer uit. Als ik de knop uitzet en weer aan: niks. Of hij gaat meteen aan en dan lange tijd uit. Lijkt dit op een probleem met de thermostaat van de stoel? Waar vind ik dat ding? Of heeft iemand een andere theorie? Bedankt!

En trouwens: gelukkig nieuwjaar!!


mevita

controleer je bedrading onder de stoelen eens, doordat achterpassagiers met hun voeten wel eens onder de stoel schoppen kunnen de draden losraken.
de thermostaat kun je van de onderkant van de stoel bij even voelen bovenop de zitting dan voel je een rond plaatje op die plek aan de onderkant zit een gat waar je met een beetje freutelen hem erzo uitneemt,

gr mevita

francois

#2
meet eerst eens of de mat spanning krijgt meschien schakelaar nio



grfr

Ludo

Er lijkt me niks vreemd aan de hand te zijn.
De reden dat er een thermostaatje tussen zit, en de verwarming aan en uitzet bij een bepaalde temperatuur, is dat je je r**t  ;D  niet verbrand.


Jippooo

thx...dat snap ik wel Ludo..maar deze reageert totaal anders dan die bij de bijrijdersstoel. En regelmatig gaat hij na het aanzetten niet eens aan> Of 5 minuten later pas. en dan even maar. Ik zal de tips een opvolgen en ook de thermostaatjes eens even wisselen.

ulkeman

denk ook een draadje wat af en toe wel en dan geen goed contact maakt .


ook lid van de firma list en bedrog.
afdeling dalfsen

Ludo

De thermostaat werkt in ieder geval wel, die kan je dus uitsluiten.
Soms wel soms niet aangaan kan duiden op een slecht contact.
De stekkertjes op het thermostaatje zou ik dan in dit geval als eerste verdenken.

Jippooo