STOELVERWARMING

Gestart door Maverick, 03-02-2003 12:02:50

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Maverick

Kan iemand mij vertellen of hert moeilijk is om de stoelverwarming te vervangen. Mijn 850 estate is de bestuurderszijde van kapot en met leren bekleding is het in de winter wel erg lekker.

denkweb

#1
Voor een tientje of 8 heb je een nieuw element, zelf goed te vervangen. Hoe? Dat staat al ergens in het forum!!

Succes!

Maverick

#2
Ik Ga maar even zoeken bedankt voor de tip.


CiteerVoor een tientje of 8 heb je een nieuw element, zelf goed te vervangen. Hoe? Dat staat al ergens in het forum!!

Succes!

dick850

#3
Waarschijnlijk is het een kabel/connector breuk.Wat ontstaat door het in en uitstappen.Zie je gauw genoeg als je de stoel losmaakt en kantelt. Heb dit al 3x meegemaakt . 1x met een 740. en 2x met mijn 850glt die ik sinds oktober 2002 in bezit heb.

succes dick 850

Full Metal Bernd

#4
Als het alleen de thermostaat is, vaak zijn de matjes ook defect

Hans

#5
???

De kabel van mijn stoelverwarming is ook gebroken. Hoe te repareren? Bekleding loshalen of stoel eruit?
Hoe gaat de stoel eruit?

Hans

Paco

#6
Welke bekabeling bedoel je precies Hans? De snoertjes die van het stekkertje naar de thermostaatje lopen in je stoel?

Als je die bedoelt dan gewoon aan elke binden of een stekkertje ertussen (mannetje/vrouwtje). Dan moet die het weer doen.

Je kan er het makkelijkst bij als je de vier bouten loshaalt van je stoel, op elke hoek zit er 1. Ik dacht dat er aan de voorkant 1 kapje zat (over het bouwtje) en achter 2 kapjes... die kan je er gewoon afschuiven. dan stoel op zijn rug leggen (in de auto, dus naar achter kiepen) en de draadjes aan elkaar maken, en werk het dan zo weg dat ze niet weer doormidden "snijden".

bert_jansen

#7
vanmorgen werd ik bijna geroosterd in mijn stoel. je kunt haast spreken van een electrische stoel. ik doe hem even aan en dan weer uit, omdat hij veel te warm wordt. wie kan mij zeggen wat dat is? nodig een nieuwe kopen?
bert
GBJ

Dreamer2

#8
Zal de thermostaat zijn, maar waar die zit weet ik niet. Ik weet eigenlijk niet eens of de stoelverwarming aan de verwarming is gekoppeld of dat de stoel standaard een bepaalde temperatuur opzoekt.
U wordt bedankt, u kunt wel gaan....

vinnie

#9
:)Heb twee weken geleden ook mij stoel gemaakt, na twee jaar zonder.
Bij was de kabel kompleet op.

Heb me stoel eruit gehaald op ze kop neergelegen op een hoge kruk en rustig gaan kijken wat er aan de hand was.
Kon niks vinden dus ben maar verder gaan zoeken
Heb aan de voorkant van me stoel een stuk of vier ringetjes los gemaakt en voorzichtig de bekleding omhoog geschoven.
Kwam er toen achter dat er te hoogte van de bocht (binnen kant knie)de kabel op was, heb toen twee kabeltjes vernieuwd en weer vast gesodeerd aan de twee dunne draatjes (kabeltjes) van het element als weer in elkaar gezet en klaar werkt weer goed.
 :(Heb er spijt van dat ik het niet twee jaar eerder heb gedaan.
Ben met zoeken er bij ongeveer twee uur bezig geweest.
Hoop dat je er wat aan hebt.

 ::)ps Natuurlijk eerst kijken of er wel stroom op de stekkers onder de stoel staat anders moet je heel ergens anders zoeken. ;)

Hans

#10
:D  Ik bedoel inderdaad de kabeltjes onder de stoel. Ze zijn bij mij ergens in de stoelzitting afgebroken. Als het weer even een keer mee zit (mijn garage is ook stervenskoud), zal ik de stoel demonteren en de draadjes weer vastzetten.

Bedankt, Hans

henry

#11
kan iemand mij vertellen welke kleur de bedrading van de stoelverwarming heeft ??? ???
(het gedeelte vanaf de schakelaar)