Waarom een 850?

Gestart door patberk5, 05-02-2011 11:17:20

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

MVeldhuis

Omdat je een auto met karakter rijd, je kunt goedkoper een golfje of een astra kopen, maar dat is te makkelijk...

zeepoog

Voor de trouwe achterban hobbyisten, fans en liefhebbers?
Comfort en veiligheid.
Onderdelen vallen er niet af onderweg.
Als er iets stuk gaat, kun je toch doorrijden (want het is niet de motor die stuk gaat...). Moeiteloos 3 ton op benzine. (Alles wat niet met de motor te maken heeft gaat wel stuk voordat je 't kunt gebruiken  :P)
Je kunt gewoon doorrijden nadat je per ongeluk een boom of muur bent tegengekomen  ;D
Luxe zonder asociaal te zijn (bmw's en audi's hebben een naam...)
(Turbo's): lekker gummen zonder aangehouden te worden (je hebt immers geen vleugels / luchthappers / kachelpijp, je trekt geen aandacht...)

Lampje

Het gewicht; ik wil wel eens een aanhanger trekken met 3 motoren erop, bergop en bergaf. Niet fijn als je tijdens het remmen denkt, oepsie, dat gaattie niet halen.

Verder het ruime interieur, dat we er allemaal lekker inpassen op vakantie.

De ergonomie. Ik heb in al die rotleasebakken tot nu toe niet zo lekker gezeten als in deze. Altijd pijn in nek, armen of rug. Bij de Roffel niet.
Mijn kinderen zijn gewend aan mijn Volvo en spelen daar graag in hun 'speelhoekje'.

Als ik met deze stil kom te staan dan vergeef ik 'm dat direct. Mijn fout. In zo'n lease strijkijzer wordt ik boos op de fabrikant ;D

De combinatie van LPi rijden en toch turbo. Vermogen zat en een machtig geluid. Zie dat maar eens te doen met een ander merk.

En verder, natuurlijk dit levendige forum, waar altijd iets leuks te lezen is dat niet over auto's gaat. En hulp is dichtbij als er eens iets fout gaat.

Deze gaat niet meer weg. Als er ooit een harttransplantatie nodig is dan moet dat maar gewoon gebeuren :eusa_boohoo:


mehn


850R: Ferrita - PLX - Koni - Intrax - Android 4.4 Kit Kat
XC60 D4 AWD:

Sem

#20
Ik viel met de introductie al meteen voor het model..  de sportiviteit, gewoon helemaal goed.... Maarrr toen...  de Alter II uitkwam was het gewoon perfectie!! Volvo heeft in mijn ogen nooit meer zo'n mooie auto gemaakt als de 850. Die grill, die lijnen van de motorkap, de bumpers met de grijze vlakken, het stuurwiel en het dash.., de type II achterlichten, de Columba's,....  gewoon alles! Perfectie...   Precies zoals Audi dat met een A/S8 (D2) heeft gedaan... er is nooit meer een mooiere Audi gebouwd.

p.s... mijn S70 kan niet tippen aan het model van de 850. Een S70 klopt gewoon niet.. vooral de voorschermen en de "te" grote koplampen... Bij de 850 is dat prachtig...  Oja.. ik vergeet de deurpanelen.. ohhh.. wat zijn die mooi. Zo lomp en simpel, maar og zo veel mooier als een S/V70..

Zow..

Jeff

Degelijke veilig auto! :)
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

Jeff

Citaat van: Sem op 07-02-2011 22:14:35
Ik viel met de introductie al meteen voor het model..  de sportiviteit, gewoon helemaal goed.... Maarrr toen...  de Alter II uitkwam was het gewoon perfectie!! Volvo heeft in mijn ogen nooit meer zo'n mooie auto gemaakt als de 850. Die grill, die lijnen van de motorkap, de bumpers met de grijze vlakken, het stuurwiel en het dash.., de type II achterlichten, de Columba's,....  gewoon alles! Perfectie...   Precies zoals Audi dat met een A/S8 (D2) heeft gedaan... er is nooit meer een mooiere Audi gebouwd.

p.s... mijn S70 kan niet tippen aan het model van de 850. Een S70 klopt gewoon niet.. vooral de voorschermen en de "te" grote koplampen... Bij de 850 is dat prachtig...  Oja.. ik vergeet de deurpanelen.. ohhh.. wat zijn die mooi. Zo lomp en simpel, maar og zo veel mooier als een S/V70..

Zow..
Sem,
Kom dan weer een 850 man, als je dat mooier vind! ;)
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

-D©©©L-

Citaat van: Sem op 07-02-2011 22:14:35Oja.. ik vergeet de deurpanelen.. ohhh.. wat zijn die mooi. Zo lomp en simpel, maar og zo veel mooier als een S/V70..

Zow..

De deuren zijn gelijk....   

erik 76

vanwege de ruimte de motor ik vind het gewoon een mooie bak en een tank van een auto
paar jaar geleden reed ik in een volvo740 het sneeuwde ik moest stopen voor een auto die heel de weg nodig had om weg te komen dacht ik wacht wel kan wel eens leuk worden toen was het boem een auto reed bij mij achter op ik had niks me volvo ook niet en meneer die achter op reed was kapot dus een tank van een auto
3ton en het rijd nog goed zware kar er achter geen probleem 2 duitse doggen achter in geen probleem
wat wil een mens nog meer
gr erik

Douwe

Citaat van: -D©©©L- op 07-02-2011 23:25:44
Citaat van: Sem op 07-02-2011 22:14:35Oja.. ik vergeet de deurpanelen.. ohhh.. wat zijn die mooi. Zo lomp en simpel, maar og zo veel mooier als een S/V70..

Zow..

De deuren zijn gelijk....   

Maar de deurpanelen van het interieur zijn wel degelijk anders,bij een 850 heb je nog van die lekkere VOLVO deuropeners.
Bij de x70 zijn deze vervangen door (lxllige)greepjes zoals je die in bijna alle auto's(behalve de 850).
"If life is just a highway, then the soul is just a car"
Volvo 242  2.0 LPG Automaat 1974
Volvo 245 V6  LPG  Automaat 1978
Volvo 854 2.5 20v Handbak 1992
Volvo 854  2.3 T5   Automaat 1995
Volvo 855 2.5 10v LPG G3 Handbak1996

BaRRaCuDa

De 850 is een auto met emotie en karakter, iets wat de S en V70 opvolgers in mindere mate hebben, je zou ook kunnen denken dat de S en V70 te netjes zijn van zichzelf...
Een 850 heeft een bepaalde uitstraling, het hele model klopt gewoon en optisch als R uitgevoerd is ie in mijn ogen perfect!

Het geluid van deze 5-cilinders en de souplesse vind ik uniek en niet te overtreffen! Wat ik ook erg prettig en opvallend vind, is dat deze motoren bij elk toerental goed klinken! Als je een 4-cilinder optoert (motorkap open, auto in de garage bijvoorbeeld) dan hoor je altijd wel geluiden dat je denkt van nou er kan ieder moment iets afbreken. 

De stoelen zijn simpelweg fantastisch, ik heb nog geen auto gereden die hier aan kan tippen. In een ruk naar Spanje zonder enige last en dat op licht doorgezeten stoelen ook nog eens...

De wegligging/ophangingsgeometrie vind ik ook erg goed, maar een sport onderstel (net als onder de T5-R bijvoorbeeld) is wel een vereiste voor de sportievere rijder  ;D
Ik merk het hier in Noorwegen nu ook met deze winterse omstandigheden, naar mijn idee is de auto heel neutraal.

Het interieur op zich vind ik ook erg goed, T5-R en de R zijn perfectie!

Japanse auto's vind ik ronduit emotieloze, tupperware en bovenal waardeloze roestbakken.

Franse auto's zijn de grootste troep de er te vinden is.

Italianen zijn alleen goed in design (en emotie meestal)

Mercedes vind ik ook zwaar overprezen en waardeloze, zelfs slechte stoelen.

VW, Audi, Seat, Skoda zijn een en dezelfde auto's. Ook roestbakken, zij het niet zo erg als Jappanners echter. Ik houd niet van de bouwwijze van deze auto's, in mijn ogen onlogische  en ronduit lompe bouwwijze. En niet te vergeten EMOTIELOOS!

Saab is(was) GM en dat behoeft geen toelichting denk ik.

Amerikanen heb ik ook helemaal niets mee.

Het enige andere merk waar ik iets mee heb is BMW. BMW bouwt/heeft gebouwd auto's met emotie en karakter.

Een ding is iig zeker, er blijft minimaal 1 850 T5  ;D
850 4ever  :eusa_dance:

Vulk

Omdat ik hem mis nu hij niet voor de deur staat.

)()()sT

Nog even volhouden Thomas!!

Ik mis mijn 850 ook  :( :D

peter67

bruikbare ruimte (helaas niet zoveel als ee 700/900
5 cylinder
Net een huwelijk, je moet er aan blijven werken

groetjes Peter