Delta Lloyd heeft uiteindelijk de volle mep betaald!

Gestart door henry classic v70, 06-08-2010 20:42:25

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

henry classic v70

Thanx gasten :eusa_clap:
Het is inderdaad veel geld, zijn dagen bij dat ik minder in de knip heb ;D
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

Hans Duiven

Super!

Verzekeraars en bankiers zijn witte boord criminelen in optima forma. Goed dat je je tandjes erin hebt gezet!  :eusa_clap:

UserID6342

Citaat van: henry classic v70 op 04-03-2011 19:13:23
Het enige wat ik jammer vind is dat zo'n verz.mij. niet na de eerste paar brieven niet tot een ander besluit is gekomen maar dat het zolang moet duren.
Heb sterk het vermoeden dat men het gewoon probeert en als het dan maar lang genoeg duurt de eiser afziet van verdere stappen.

Maar gelukkig toch gelukt!
Heb de titel dus ook aangepast..... ;)
Dat is ook een geheel juiste conclusie Henry want 90% accepteert het bod namelijk omdat men bang is voor toestanden, etc.  Goed dat je hebt volgehouden en gefeliciteerd met de centjes natuurlijk.

elianmars

Mooi dat je hebt volgehouden en uiteindelijk toch de volledige schade vergoed hebt gekregen, Henry!  :eusa_clap: :eusa_clap: