lambda sonde

Gestart door skibber54, 07-03-2016 19:02:44

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

skibber54

hallo leden

wie van jullie kan mij vertellen wat het kan zijn dat mijn lambda sonde lampje is gaan branden vanmiddag ineens 

UserID6342

Lees de auto maar eens uit, dan weet je meer !

classicT5

Kapotte lambda sonde? Maar kan net zo goed iets anders zijn, je zult wat meer details moeten geven met symptoonomschrijving

volvobug

#3
Citaat van: skibber54 op 07-03-2016 19:02:44
hallo leden

wie van jullie kan mij vertellen wat het kan zijn dat mijn lambda sonde lampje is gaan branden vanmiddag ineens  

Er is een potentiaalverschil ontstaan tussen de twee aansluitpolen van het lampje waardoor er een stroom door de weerstandsdraad loopt die daardoor oplicht hetgeen wij mensen ervaren als branden.

Zoiets?

Als bovenstaande niet duidelijk genoeg is beginnen met uitlezen van foutcode's om te voorkomen dat je hier honderden theoretisch mogelijke oorzaken aangedragen krijgt.  ;)
Handtekening? 85011806 en Saffronie.