inhouden

Gestart door beb, 05-02-2008 13:15:11

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

beb

Mijn 855 op lpgg3 vialle verdampersysteem heeft sinds kort de hinderlijke tik dat als ik een bocht omga dat als ik het gas indruk hij heeeeeeel laat pas oppakt. Dus ergens snel tussen duwen is geen optie meer want je weet niet wanneer het gas er weer op gaat.

Ik heb al zo een reinigingsgoedje door de benzine gedaan voor de injectoren te schonen, ontsteking vervangen, CIS klep vervangen, gasklep gereinigd.

Hij doet dit alleen maar op lpg en dus niet op benzine, want daar loopt ie erg lekker op, Veel beter/rustiger dan op lpg.

Of er komt te weinig/teveel lpg binnen als ik gas geef, of er zit ergens een vacuum lekje, ????????? Ik weet het even niet meer.

Hebben jullie nog tips wat ik even snel kan checken en problemen kan uitsluiten?



arjen

Ben je er al achter wat dit geweest is? Lijkt namelijk op klachten die ik heb, al hoef ik er niet voor door de bocht...