Carterontluchting vv omgeving Groningen

Gestart door gbb, 06-12-2008 18:19:51

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

gbb

Vandaag ben ik even bij een volvospecialist hier in de buurt geweest om een afspraak te maken voor het vervangen van het contactslot, in ieder geval het elektronische gedeelte ervan.

Toen ik vroeg hoe je een verstopte carterontluchting herkend werd mij verteld dat dit het geval is wanneer er dampen vrijkomen wanneer je de peilstok eruit trekt met een draaiende motor.
Dit blijkt inderdaad het geval en voor 100 euro (2 uur werkloon) willen ze dit verhelpen.

Nu lees ik hier op het forum dat je ook nieuwe onderdelen nodig hebt voor deze klus.. is dit nodig of kan het ook gewoon verholpen worden door de boel schoon te maken?
Is er misschien iemand van het forum woonachtig in Groningen of omgeving die deze klus wil uitvoeren, dan weet ik gelijk hoe het eventueel de volgende keer moet.

gr,

Giel

FGG

Om de kosten voor de onderdelen hoef je 't niet te laten, dat zit rond de 60 euro of zo. Waarom alles schoon zitten maken als je 't voor dat geld gewoon kan vervangen. Slangen die verdroogd zijn zou ik sowieso vervangen.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

thuur

Het 'potje' zit vaak zo dicht dat schoonmaken niet gemakkelijk is. Daarom wordt er vaak voor nieuw gekozen (euro of 20). De slangen zijn altijd broos en breken snel. Maar je kunt het allemaal schoonmaken dus.

100 euro is eigenlijk niet zo'n gekke prijs. Als je het zelf doet ben je al snel een uurtje of 4 bezig.


Gr ;)

FGG

Citaat van: thuur op 07-12-2008 11:00:04
100 euro is eigenlijk niet zo'n gekke prijs. Als je het zelf doet ben je al snel een uurtje of 4 bezig.

Ik zou dan voor 150 euro gaan en alle onderdelen laten vervangen.

Citaat van: LarsDan ga je toch iets langzamer...
Moet ook wel met 100pk minder :eusa_think:

gbb

Duidelijk verhaal. Voor die 100 euro ga ik het niet zelf doen, ook omdat ik dan waarschijnlijk 5 uur bezig ben  ;)
Morgen maar even aangeven dat ze het 'potje' en de slangen er ook bij moeten vervangen.

gr,

Giel



Justin-850

Hoe groot is de kans dat ook lichte olielekkage hiermee gestopt wordt? Ik heb namelijk precies hetzelfde probleem, en voor 150 euries laat ik t ook maar lekker voor elkaar maken:D

Ben alleen bang dat er nog verborgen gebreken aan bod komen......ik mis namelijk ook nog de bovenste "motorsteun" die van de afdekkap ( VOLVO 20V ) naar het schutbord loopt. Daarnaast klappert de voortrein ook nog eens:S

Verder niks te klagen, behalve dat de auto een week niet heeft gestart......en op mirakuleuze wijze ineens wel weer met een extra accu er op en maar doorstarten........... :eusa_think:

Maargoed, het rijd wel super:D

Groeten Justin-850

francois

vandaag carterontluchting vervangen bijna 4 uuren werk met koffie
kosten onderdelen pakking ,klemmen,slangen ,pot,enz enz

75 euro

voor 100 euro moet je het niet zelf doen  :o