BPM retour na import

Gestart door Dreamer2, 31-03-2003 15:17:19

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 7 gasten bekijken dit topic.

Dreamer2

Voor wie het interesseert:

http://www.bpmclaim.nl/

CiteerHAAL BPM TERUG MET STICHTING BPM CLAIM NEDERLAND

Heeft u onlangs een gebruikte auto uit de EG in Nederland ingevoerd of bent u van plan dat te doen dan kunt u in veel gevallen met St. BPM Claim NL no-cure-no-pay een deel van de BPM terugkrijgen. Het werkt zo: u vult het formulier in (zie: "BPM terugvragen" op deze site) en stuurt dat met een kopie van het BPM aangiftebiljet aan St. BPM Claim NL en zij doet de rest.

St BPM Claim NL werd opgericht door Ir. K.J. Hoogsteen en Mr. M.A. Pinckaers. Zij hebben veel ervaring met het in Nederland invoeren van auto's uit de EG en vroegen zich op een gegeven moment af of de betreffende BPM regeling wel deugde; zij hadden namelijk het gevoel dat zij te veel BPM betaalden.

Juristen van Ernst & Young, een van Nederlands grootste belastingadvieskantoren, hebben dat onderzocht en kwamen tot de conclusie dat de regeling zeer waarschijnlijk in strijd is met het EG recht en met Nederlandse rechtsbeginselen en dat zeer waarschijnlijk in veel gevallen op gebruikte auto's te veel BPM wordt betaald. Eind 2002 deed de Hoge Raad uitspraak over de oude BPM regeling, maar wat daarin wordt gezegd lijkt ook te gelden voor de huidige BPM regeling.

Door "mee te doen" met St. BPM NL kunt u no-cure-no-pay gebruik maken van de ontwikkelde know how. U betaalt niets, maar draagt slechts een deel van het resultaat aan de St. BPM Claim NL af.

U wordt bedankt, u kunt wel gaan....

Joeri

#1
Voor de geinteresseerden: Kijk ook eens hier http://www.bricop.nl/renault25/forum/topic.asp?TOPIC_ID=327  ;)
Travel is the only thing you buy that makes you richer.

klaas

hmm 6 jaar oud, ben benieuwd of deze vlieger nog opgaat....