Gekke amerikanen

Gestart door nkasper, 02-08-2009 15:22:21

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

KIM

Citaat van: Turbo-Geek op 06-08-2009 01:29:20
Die industrie draait en draait door, maw de nieuwe (zuinigere) auto's ZIJN REEDS geproduceerd dus je gaat niets meer besparen op dat gebied want er staan er vreselijk veel op nieuwe eigenaren te wachten.

Oh, ja.... Waarom gaat het ook alweer zo slecht met met name de 3 grote Amerikaanse autofabrikanten?

We leven gewoon in een weggooi maatschappij en tegenwoordig wordt milieu als excuus gebruikt; hoe gek moet het worden?

Rogers XC 70 2000

@ turbo-geek....

kan je toch niet echt volgen (of was t nou echt niet?)...

als je met product X stel eens 40% langer doet (welliswaar met enkele weinig energievretende ingrepen) en je hebt een energieverbruik met dat voertuig dat stel eens 10% hoger ligt dan dat van een nieuw product X... dan zul je moeten becijferen wat het verschil is tussen de 2 situaties.

Dit verschil over de 40% langere periode moet groter zijn dan de energiekost voor de productie van het nieuwe product X.

Kortom... het is in een wiskundige formule te vatten. Wat het resultaat hiervan is, is van auto tot auto en van nieuwe auto tot nieuwe auto verschillend.
Maar... je kunt me niet wijsmaken dat alle auto's van voor 2001 zodanig zijn dat een sloopregeling gerechtvaardigd is.

Dat er voorraden zijn van nieuwe auto's heeft hierop die snel de markt op moeten staat hier volledig los van.
Dat is namelijk enkel een economisch vraagstuk.