Motor S70 slaat direct af

Gestart door marnixdev, 30-06-2010 21:08:16

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

marnixdev

Hoi,

Sinds een paar weken rij ik in een S70 ipv mn 850. Nu heb ik momenteel een raar probleem met mijn s70 ???.

een paar weken geleden had de auto de rare neiging om maar zo uit te vallen en dan deed ie het naar een paar keer starten wel weer. nadat dit een keer of 6 gebeurd was (zowel me warme als koude motor) heb ik er geen last meer van gehad. Tot gisteren alleen nu blijft hij direct na het starten afslaan. Relais 103 heb ik al vervangen maar dat hielp helaas niets.

Iemand enig idee waar dit aan kan liggen, de S70 is een 2.5 20v bifuel

francois

hoe is de staat van je stappen moter is deze goed schoon (toerental regelaar)


gr

Ruup

Zou je nokkenas sensor misschien kapot/vuil kunnen zijn?

Gr. Ruben

marnixdev

Alvast bedankt voor deze snelle racties
@ francois, stappenmotor had ik gecontroleerd en die is schoon ja
@ Ruben, geen idee. kun je me  vertellen waar ik deze vind?

Ludo


marnixdev


francois

als je aan de voor kant van de auto staat rechts  achter de verdelerkap
zie je een  ronde plaat met 2 schroeven  (torx)dat is de nokken as sensor

gr

Ruup

Die van mij sloeg vorige week eerst niet direkt aan nadat ik hem had geparkeerd, gelukkig na een aantal keer proberen deed hij het wel. Een paar dagen later deed hij helemaal nix meer. Na het uitlezen gaf hij de nokkenas sensor foutcode aan. Nadat ik hem vervangen had liep hij direkt weer.

Als je de kap open doet zit op de ene nokkenas de verdelerkap en de achterste nokkenas de sensor! Hopelijk kan je hier iets mee. Gr. Ruben

francois

kijk daar heb je de oplossing

gr

marnixdev

Bedank ik ga direkt aan de slag. Ik laat morgen (of vanavond nog) iets weten

thuur

Ik ga toch voor de antennering.


Gr :eusa_think:

UserID6342

Citaat van: thuur op 01-07-2010 12:38:15
Ik ga toch voor de antennering.


Gr :eusa_think:
+ 1 of startonderbreker, maar geef idd de antennering de meeste kans.

marnixdev

Hoi,

Heb intussen de nokkenassensor vervangen, zonder resultaat helaas :'(

Nu maar aan een antennering proberen te komen. :eusa_think:

bedankt trouwens allemaal voor het reageren :eusa_dance:

marnixdev

Hoi,

Gelukkig hadden ze de antennering bij de volvodealer op voorraad, maar helaas blijft de motor na het starten afslaan :-[. Hij geeft nu trouwens ook af en toe een "plof" en begon het naar benzine te ruiken ???.

Iemand trouwens enig idee hoe ik kan controleren of het aan de startonderbreker ligt?

Gr

mevita

bougiekabels controlere, misschien een marter aangeknaagd, koelvloeistoftemperatuursensor kan ook nog de oorzaak zijn,

gr mevita