Wat is het probleem ?

Gestart door LouisXIV, 17-03-2011 12:53:18

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

LouisXIV

Er is vanmorgen de volgende foutcode geconstateerd 260A. Ik denk dat dat dan ecm-260A is (Long-term fuel trim) Wat houd dit dan in? Wat kan er dan kapot zijn?

Zondag reed ik 140 en werd ingehaald door een V70N die ging ik achterna waarbij ik hem weer inhaalde en daarbij de 200 aantikte. Daarna ging mijn foutcode lampje branden en is nu 4 dagen later boventstaande code uit te lezen. ???

KoningKuit

Kon de garage je dat niet vertellen, waar je hem hebt uit laten lezen?

LouisXIV

Citaat van: KoningKuit op 17-03-2011 13:00:33
Kon de garage je dat niet vertellen, waar je hem hebt uit laten lezen?

NEE nog niet

LouisXIV

Het was de voorste Lamda sensor deze wordt nu vervangen. Volgens mij doet die net als de LMM iets met meten van brandstof / zuurstof mengsel?

Jack v

Loopt hij dan niet te arm, als de ecu hem niet meer kan bijregelen?
Opnieuw het wiel uitvinden heeft geen zin, verbeteren wel.

LouisXIV

Citaat van: Jack v op 18-03-2011 08:35:52
Loopt hij dan niet te arm, als de ecu hem niet meer kan bijregelen?

Zou best kunnen. Want nu je het zegt liep de stand die ik nog kon rijden sterk op. Ik had net getankt en op een gegeven moment gaf hij aan dat ik 840 km kon rijden op mijn tank terwijl hij nog nooit meer dan 740 km heeft aangegeven. Hoe armer het mengsel hoe zuiniger toch?