homokineet links vervangen

Gestart door mike850rijder, 05-06-2011 11:28:21

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

mike850rijder

Bij de APK was de ABS ring van de homokineet (ht), dus vervangen. Het loshalen was niet gemakkelijk maar het ging. Het monteren van de nieuwe ht. was tot de laatste centimeter gemakkelijk, maar nu de vraag ; de laatste centimeter wil de ht. niet verder op de as tot de borg uitsparing, Wat nu te doen ? Hopelijk heeft iemand de oplossing.
                                        Alvast bedankt, Mike.

spijky

Heb je goed gekeken of er geen beschadigingen op de spievertanding van de as zit.
My Bricksquad:
V70R FWD 2.3 Aut.  Nautic Blue Pearl
850 2.3 T-5R AUT Cream Yellow
242 2.1DL AUT.'77 Mojava Beige

mike850rijder

Nee, dat heb ik niet gedaan, maar gaan we wel doen.  De oude kwam er wel in 1 x eraf.  Het nadeel is nu dat de nieuwe ht. er ook niet meer afwil. Wanneer het straks droog is gaan we het weer proberen. Dednk dat het borgveertje vast zit.

mike850rijder

Nou, het is gelukt. Wel hebben we het draadeind iets beschadigd. De zelfborgende moer kregen we er met veel moeite (eind pijp) erop. Morgen de rest met de luchtsleutel in de garage.