brrrreed

Gestart door sporrrtief, 29-06-2004 18:51:54

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

M a r c

Citaat van: Rudi op 02-08-2004 17:43:05
Citaat van: HaRdCoRe-WeZ op 30-07-2004 18:35:47
Als je voelt aan de rand van je scherm, dan voel je een rand wat "horizontaal" omgebogen staat. Dit rollen ze dan helemaal terug tegen de binnenkant van het scherm aan. Het kan wel eens meer dan 5mm schelen, dat wel.

Ik heb er plastic plaat van binnen tegen aan zitten.Dat haal ik liever niet weg.Maar nu raakt de band het spatbord ook niet en bij 18" is de band iets platter dus dat zou moeten passen.Ach ik zie het wel tzt als ze er ooit onder komen ;D

De band is wel platter bij 18" maar de velg is groter, dus dat maakt voor de diameter niks uit, het wiel blijft net zo groot. Spacertje van 10mm gaat zonder dat je de randen moet aanpassen.
Vragen?  Geen PB, maar graag mailen naar:

info@europeantuning.nl

HaRdCoRe-WeZ

Klopt, maar de vorm van de band kan nog wel eens per merk erg verschillen...Misschien een maatje smaller en dan gaan de bandjes iets scheef staan, en dan loopt het niet aan. Ach, hoe dan ook, het is altijd vogelen.