PanAmericana 2011-2012

Gestart door Ben, 15-04-2011 10:40:22

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Ben

Een groep klassieke Volvo's gaat later dit jaat de PanAmericana rijden, een tocht van 15.000 km door Amerika.



Op zaterdag 23 april aanstaande wordt voor de deelnemers aan de Volvo Classics Panamericana 2011-2012 "de proloog" georganiseerd. We verwachten de deelnemers om 10.00 uur aan de  start bij Brennels Buiten nabij Kraggenburg (Leemringweg 19). De koffie staat voor u klaar!
De finish van de Proloog zal tussen 17.00 en 17.30 uur plaats vinden, wederom bij Brennels. We verwachten alle deelnmers deze dag in de deelnemende klassieke Volvo voorzien van de deurstickers en de 2 rallyborden.

Na een heuse klassementsproef bij Brennels Buiten, om de bekwaamheden op de routes door Patagonie en de Atacama woestijn te testen, gaan ze daarna met ongeveer 90 klassieke Volvo's de Bollenroute rijden.

Tussen 13.00 en 13.30 uur verwachten we de deelnemers in het 60 jarige (!) Bant.
Om precies te zijn bij de rotonde van de Bantsiliek. In dit unieke polderdorp gaan we testen hoe goed de deelnemers kaart kunnen lezen. De klassieke Volvo's komen hierdoor in alle uithoeken van Bant terecht.

De "rijtour" door het dorp eindigt bij de Bantsiliek (meer info op www.bantsiliek.nl). De auto's dienen te worden geparkeerd op het grasveld bij de Zuidakker.
Volg de aanwijzingen van de parkeerwachters a.u.b. op.

In en nabij MFC Bantsiliek is van alles te doen. Het hoogtepunt van deze dag zal ongetwijfeld zijn de inzegening van de auto's en zijn berijders (om 15.00 uur op het grasveld voor de Zuidakker). We krijgen hierbij hulp van de Banter toneelvereniging Het Vergiet en er komt een echte pastoor voor het officiële gedeelte.
Dit idee is geïnspireerd op het volgende. Nabij de kathedraal van Copacabana (gelegen in Bolivia aan de oever van het Titicacameer) worden 1 x per maand op zaterdagmiddag door de locale  pastoor auto's gezegend.
De reden hiervan is dat de Bolivianen de premie voor een autoverzekering niet kunnen betalen en daarom vertrouwen op "steun van boven". Die steun kunnen wij ook wel gebruiken want we gaan in 40 dagen ongeveer 15.000 km rijden.

In de Bantsiliek is deze middag veel te beleven: er is Spaanse live – muziek, er is freestyle dans-entertainment en een latin dansact met streetdancers, onze exclusieve kledinglijn wordt getoond en Felicia Slim-Vallejo Morales (uit Bant) geeft geïnteresseerde deelnemers een eerste Spaanse les (speciaal gericht op uw deelname aan de Panamericana). Ook is er pers aanwezig en zullen er sponsors en gasten worden uitgenodigd.

Natuurlijk is ook de Stichting HoPe deze middag aanwezig. We hebben gekozen voor steun aan het project: Geef Andes Kleuters een kans!
 
Hasta luego!

Miel850

Of ik getrouwd ben? Nee, mijn schoonouders konden geen kinderen krijgen.

pooh

zit het nu te kijken en het is geweldig! IK WIL OOK!!!!



Teken de petitie tegen het dodingsstation en de gemeenten in Cadiz!
Direct naar de petitie: www.petitiononline.com/perrera/petition.html

Powerpete

alleen een beetje weinig over de deelnemers en de auto's, is meer een reisprogamma... of het moet beter worden maar tot nu toe vind ik t progamma niet veel soeps.. de naam volvo mag zeker ook niet genoemd worden... ???

"Aerodynamics are for people who can't build engines." (Enzo Ferrari)

Powerpete

ja die vind /vond ik echt geweldig.. heb die tijdens de rally zo ongeveer 4x per keer bekeken...maar ja bij veronica zal t wel niet in t format passen....

"Aerodynamics are for people who can't build engines." (Enzo Ferrari)