Pookknop verwijderen

Gestart door Peter360, 20-03-2011 16:07:05

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Peter360

Wie weet hoe je een houten pookknop loshaalt van een complete pook?
Het is van een T-5R. Ik zag verschillende topics van lossnijden, loshakken enz. maar dat gaat dus niet met een houten.
Ik wil deze pookknop kopen. Als de pookknop gedemonteerd is moet hij overgezet worden op mijn R. Gaat dit lukken of niet?

big ben

ik heb het gedaan met een open geknipt garneerspuitje  :eusa_shifty:

het werkt prima......... de pook is 7 mm doorsnede. Je doet het opengeknipte spuitje om de stang, en "slaat" met een kleine hamer het metaal onder de plastic "klemmetjes"...... en hopla de pook is los. Ik heb het al diverse keren zo gedaan  :D  Kleine moeite :angel:

Succes!!

timj

 :eusa_think:  ...dat begrijp ik niet... :eusa_eh:  ???

de pookknop is toch een dikke kegel/knop waar je je hand op legt.. ???

hoe kan je daar zo'n kleine spuit overheen drukken...????

grt
tim

ik heb nl de houten knop al en die wil ik ook overbouwen..

big ben

Heb je deze ook gelezen??
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,23538.0.html

En wat het verwijderen van de knop betreft, je moet eerst de pookhoes omlaag drukken, net onder de knop voel je 2 plastic klemmetjes, deze indrukken en tegelijkertijd een kwartslag draaien en omlaag duwen. Dan kun je bovengenoemde methode oid toepassen. :)

Rob850turbo

is dit ook voor een V70 , 1998?