Mijn eerste Volvo S70

Gestart door Perenboom, 14-09-2015 22:12:28

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Perenboom

Hallo Allemaal,

Mijn naam is Martijn woonachtig in de gemeente Zevenaar. Tussen Arnhem en Duitse grens :police:
En ben sinds een paar weken trotse eigenaar van een S70 1998 2.5L automaat donkerblauw.
De vorige eigenaar heeft de afgelopen 3 jaar een klein vermogen aan de auto uitgegeven en de hobby was eraf. :(

De Volvo verkeerd in technisch zeer goede staat alleen optisch zijn er wat punten. Daarom zal ik nog even geen foto's plaatsen. ;)
Op de motorkap en achterklep laat de blanke lak los en hier en daar zitten kleine blaasje onder de lak.

De motorkap, achterklep en andere delen wil ik graag vervangen van een goede sloper. Heb wel eventueel een sloop auto gevonden maar ik vind de vraagprijs te hoog voor de onderdelen die ik nodig heb. .
Misschien zoekt iemand nog onderdelen voor een zachte prijs? of een sloper hebben staan hoor ik het graag.

Ik hoop hier veel van jullie te kunnen leren over Volvo's :)

volvobug

Welkom hier vanuit Arnhem  :) Er valt inderdaad genoeg te leren.

Gewoon plaatsen die foto's. Loslaten van blanke lak komt wel meer voor ook op het forum en je ziet na verloop van tijd de vooruitgang als je het in een eigen webdagboek hier doet.

Qua onderdelen is er hier genoeg aanbod, en als er eens geen aanbod is: in Westervoort zit een gespecialiseerde volvosloper, dat is voor jou vlakbij.
Handtekening? 85011806 en Saffronie.

thom-b

welkom!

sow heel dichtbij!
ik ben zelf altijd in didam (bij me vriendin)

veel succes met het opknappen!

PaulAWD

Welkom Martijn,

Vanuit De Steeg -ook in de buurt- veel plezier met je roffel!
V70 97, 2,5T AWD, beige leder, R-bumper, XC-bumper, Dubbel RVS, Comets antraciet.

Kees Flodder

Hallo Martijn,

Welkom hier.
Bij Pannerden de pont over zit ook volvo kennis :)
Groet