goode meurgen,zag ik 2 week geleden op marktplaats dat een schitterende t5r vr prijs 15000 euro er af was!!.zie ik tot m,n verbazing dat ie R nu weer op staat voor wel een hele aantrekkelijke prijs;nl 9500 euries.bj 98 gechipt bij Rica naar 300 peekaa haha.hoe ken dit? de wagen ziet er naar mijn id tiptop uit. :ode auto staat in harkstede groningen,kennen jullie deze?
Link?!
(kan hem niet vinden)
http://koopjes.marktplaats.nl/auto_s/volvo/26067602.html?
Bedankt voor de link ;)
Is inderdaad een koopje, dus: wàt is er mis mee?
R hoeft niet per definitie iets mis te zijn met deze auto:
Toen ik ruim anderhalf jaar geleden op zoek was naar een V70 R zag ik al een paar maanden (via internet) een hele mooie staan bij een Land Rover dealer in het oosten van het land. Schitterend ding, maar ik vond EUR 19.900,-- wat teveel gevraagd.
Opeens is ie weg. Owkee d8 ik toen, iemand had het R toch voor over blijkbaar. Tot mijn niet geringe verbazing stond ie een week later weer op internet. Nu bij een handelaar in vnl Audi. Vraagprijs EUR 14.500,--!!!!!!!
Meteen heengegaan, en nu rijd ik R alweer anderhalf jaar mee rond en ik kan nu gerust zeggen dat R niets mee mis was :D Zelfs over de garantie was ik tevreden.
Met de handelaar waar ik hem gekocht heb, heb ik het hier nog over gehad. Hij wist dat ie voor ruim 5.000,-- Euro meer te koop had gestaan bij de Land Rover dealer. Hij had een deal met deze dealer gemaakt door 1 bijna nieuwe Land Rover te ruilen tegen 5 wat oudere auto's. De deal was dusdanig dat R heel wat van de prijs van de Volvo af kon om 'm snel weer te verkopen.
En dat is gelukt...
"wat oudere auto's"
Ik zou liever zo'n V70R willen rijden dan een gloednieuwe landrover. ;D
Citaat van: Gmid op 20-03-2006 11:16:36
"wat oudere auto's"
Ik zou liever zo'n V70R willen rijden dan een gloednieuwe landrover. ;D
Precies, snap jij die leden nou? ;)
Ik heb er vorige jaar augustus een proefrit in gemaakt, stond toen bij een handelaar te koop voor 14950,-. Een week later was tie weg.
Destijds moest de motorkap, achterbumper en nog wat kleine dingen worden overgespoten. Ook was er wat met de visco.................raregeluiden gehoort.
Maarja hij blijft erg mooi en reed als de brandweer ;D
effe gezocht:
99 Volvo 850/70 Algemeen / Algemeen / Proefrit V70R gemaakt Gepost op: 28-07-2005 20:29:24
Vanmiddag een snippermiddag genomen om een proefrit te doen met een V70R AWD van 1999. Deze http://fotos.marktplaats.nl/fotos/autos/volvo/62702.jpg
Met een kritisch oog bekeken:
Ziet er strak uit, paar kleine deukjes, motorkap moet overgespoten worden vanwege steenslag tot ver over het midden van de kap , boven op de achterbumper diverse beschadigingen van in-en uitladen.
De hoofdsteunen van de voorstoelen zijn aan de achterkant voorzien van 3 gaten ca. 8 mm, hebben LCD schermen aangezeten . Wie doet zoiets..... Nu zit ik gelukkig niet vaak achterin, dus ik kijk er toch niet tegenaan De rest van het interieur als nieuw.
Mooie geluidsinstallatie orgineel Volvo, super geluid.
Onder de motorkap ziet het er netjes uit, een paar dingen die me opvielen:
Xenon verlichting is er later ingebouwd, er ligt linksvoor en kastje die met Tyraps aan de aircoleiding vastzit. Rechts is ie aan de accu geplakt
Een veerpootbrug is er gemonteerd en onwijze downpipe, 'k heb nog nooit zo'n grote diameter downpipe gezien, minstens 3,5 duims. Mooie dubbele uitlaat aan de achterkant.
Starten...........vroem Mooi geluid, lekker zwaar. Airco op vriezen en gaan........ Airco werkt heeeeel goed, kolere, ijspegels. Automaat schakelt keurig netjes, beetje zenuwachtig soms met iets gas bijgeven. Alles op temperatuur ......... snelweg op. Kickdown.... sjips wat een bonk.... wat is dat zegt ie verkoper...... ik zeg .....ik niet weten. Gas los...nogeen keer....geen bonk/klap/kloink, raadsel. Hij trekt wel goed of niet, zegt ie.
Ik zeg jahoor, trekt lekker. Ik merkte zoveel verschil niet met m'n 850 R ,ook automaat. Het toch heel anders zo'n V70, wel heel weinig windgeruis. Maar goed, ik trap 'm nogeens goed op z'n staart en geen problemen gevoeld/gehoort. Ik laat het gas los en psuuuw hoor ik vanuit het vooronder. Ik had geen BOV gezien maar ja, wat blijkt later, er zit K&N luchtfilter in de filterbox, wel leuk dat geluid.
Remmen doet ie als een Leopard tank (zonder te trillen). Terug naar de zaak gereden en om de tafel gaan zitten.......
De auto is opzich niet duur, volgens mij. Maar hij geeft te weing voor de 850 R terug . Het was een leuk middagje en nu heb ik ook 's in V70 R gereden
Tim
*********************
Was dus in juli 2005 :P
En het is een échte TR5....... >:(
Ahhhhhhh sorry,
ik zit helemaal bij de verkeerde V70R. Dacht dat het over de rode ging die bij De Groene staat, excuces 8)
Citaat van: Racingbrick op 20-03-2006 09:26:06
http://koopjes.marktplaats.nl/auto_s/volvo/26067602.html?
wél een leuk verhaal ;D
Hoi,
Weet onderhand iemand iets over deze auto. Als hij goed is ga ik hem morgen halen. :D
Citaat van: mariah op 30-03-2006 10:18:05
Hoi,
Weet onderhand iemand iets over deze auto. Als hij goed is ga ik hem morgen halen. :D
O, dus je bent vrij?
Citaat van: Peth©oni op 31-03-2006 07:12:59
Citaat van: mariah op 30-03-2006 10:18:05
Hoi,
Weet onderhand iemand iets over deze auto. Als hij goed is ga ik hem morgen halen. :D
O, dus je bent vrij?
Jaja, althans vanmiddag wel. Dan gaan we even naar het hoge noorden. Ca. 250 km. rijden. Ik hoop dat het niet voor niets is. Het is een mooie auto voor koninginnedag, 30 april.
Ik ben dus geweest, even een opsomming waarom ik hem heb laten staan.
17" velgen zwaar beschadigd door stoepranden.
Bandenmaat was te hoog (225-50-17) waardoor deze aanliepen in de wielkasten met als gevolg dat het plaatwerk en lak beschadigd is.
Voorspoiler zwaar beschadigd door stoepranden.
Grote kras op de motorkap.
Originele dolby audio is verwijderd en de bedrading doorgeknipt.
In de kofferbak waren gaten gezaagd van ca. 20x40 cm. voor het plaatsen van subwoofers. Deze woofers waren ook weer verwijderd. Alleen de gaten zaten er nog. Je kan door het gat bijna je reservewiel uit de auto halen.
Er was 1 wielbout weg. Reactie van de verkoper, Dat maakt toch niet zoveel uit!!!??? ???
Accu zat vast met trekbandjes.
Ik had er nog geen 5000 euro voor over. Ik heb er niet eens mee gereden. Maar wel even mijn eigen R kunnen uitlaten. Ritje van 585 km en 220 km/h kunnen rijden. ;D (http://img425.imageshack.us/img425/5096/2207xj.th.jpg) (http://img425.imageshack.us/my.php?image=2207xj.jpg)
Morgen (zondag) gaan we naar Rotterdam. Daar staat een zwarte. 8)
hijis alweer 1000 euries gezakt ;D,dus;8500 voor een v70r van 98 ???ben benieuwd volgende week 7500 ???
Jep!
En over twee maanden ga ik 'm voor niks ophalen ;D ;D
Citaat van: mariah op 01-04-2006 22:18:08
Morgen (zondag) gaan we naar Rotterdam. Daar staat een zwarte. 8)
We hebben de zwarte dus gekocht. Een hele mooie auto voor een nog mooiere prijs. De zilveren op de foto hadden we al.
(http://img441.imageshack.us/img441/4783/arie3ot.th.jpg) (http://img441.imageshack.us/my.php?image=arie3ot.jpg)
Citaat van: mariah op 02-04-2006 22:27:43
Citaat van: mariah op 01-04-2006 22:18:08
Morgen (zondag) gaan we naar Rotterdam. Daar staat een zwarte. 8)
We hebben de zwarte dus gekocht. Een hele mooie auto voor een nog mooiere prijs. De zilveren op de foto hadden we al.
foto (http://img441.imageshack.us/my.php?image=arie3ot.jpg)
Twee mooie!
Bedenk wel dat je nu een probleem hebt Mariah...... ::)
"Met welke zou ik vandaag naar het werk gaan...." 8)
Gr ;D
Mooie wagen(s)....
Veel plezier er mee gewenst!
Citaat van: thuur op 02-04-2006 22:35:13
"Met welke zou ik vandaag naar het werk gaan...." 8)
Gr ;D
Helaas, ik rij zakelijk. Mijn vrouw rijdt in de R. Ik mag alleen zondags. Maar even ter verduidelijking. De zwarte R is niet voor mij prive, maar voor een goede vriend van mij die zich eerdaags aanmeld op dit forum.
Dit vraagt om een foto shoot ;D
Citaat van: eugene op 03-04-2006 11:18:16
Dit vraagt om een foto shoot ;D
Helemaal mee eens :D