Aangezien je ze tweedehands bijna niet tegen komt voor een leuke prijs, denk ik er aan om een nieuw setje Titans te kopen.
LINK (http://cgi.ebay.nl/Titan-Alufelgen-Satz-fuer-Volvo-S70-V70-alt-und-850_W0QQitemZ290207894073QQihZ019QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem)
800 euro en 50 euro verzendkosten, OEM volgens de verkoper. Volgens mij is dit heel goedkoop, of weet iemand ook een Nederlandse verkoper met dezelfde prijs?
Als je zeker weet dat het originele zijn is het geen geld !! Maar dat is m.i. wel de grote vraag.
Kijk anders eens op Marktplaats, daar staan ook wat advertenties van Titan's (dit zijn zeker replica's) Maar er staat er ook eentje die voor 1000 euro 5 originele aanbiedt!!! (tenminste dat zegt ie) Maar een ritje naar Sint-Oedenrode is sneller gemaakt dan afwachten wat je uit Duitsland met de post toegestuurd krijgt.
Hmmm of dat de echte Volvo velgen zijn, dacht dat er dan altijd een R op staat. Op marktplaats staan nieuwe te koop bij Hunterparts en nog enkele andere bedrijven voor heel wat minder euries. :eusa_doh:
Die Titans zijn orgineel, bij mijn weten heb je de titan niet in replica, wel die op de Pegasus 'lijken' ;D
@hathu, op de echte Titan's staat GEEN R.
Als ik de winkel van de verkoper bekijk verkoopt ie voornamelijk originele onderdelen. Je kunt ook afhalen, maar ik kan geen adres ontdekken van die winkel, zal hem anders eens een mailtje sturen waar ie zit.
Kan ik gelijk een stukje over de autobahn ;D
Citaat van: BenC70ES op 24-02-2008 13:48:58
Die Titans zijn orgineel, bij mijn weten heb je de titan niet in replica, wel die op de Pegasus 'lijken' ;D
@hathu, op de echte Titan's staat GEEN R.
Dank je wel, wist ik niet, wil namelijk zodra mijn bandjes er aan toe zijn ook andere velgen en ben wel weg van Titans staan erg mooi onder een classic. :eusa_silenced:
Dit zijn originele Titans, ga daar maar van uit.
Aanbieder is namelijk Volvo Vertreter in Düren ;)
Citaat van: mehn op 24-02-2008 15:20:51
Dit zijn originele Titans, ga daar maar van uit.
Aanbieder is namelijk Volvo Vertreter in Düren ;)
Kijk, dat is goed nieuws. Hoe weet jij trouwens dat ie daar zit? Op die webwinkel kan ik nergens een adres vinden. Zal er wel overheen kijken.
Is dat een beetje aan te rijden vanaf hier?
Citaat van: niborit op 24-02-2008 16:34:33
Hoe weet jij trouwens dat ie daar zit?
Omdat ik er al een paar keer ben geweest ;)
Handige link, hij verkoopt zo te zien ook setjes nieuwe Volans 8)
Kijk maar eens bij de remmensets ;)
Idd goede dealer, heb er mijn nieuwe remmen ook vandaan. 8)
Citaat van: mehn op 24-02-2008 16:37:30
Citaat van: niborit op 24-02-2008 16:34:33
Hoe weet jij trouwens dat ie daar zit?
Omdat ik er al een paar keer ben geweest ;)
Ah zo... ;D
Zou je misschien de adresgegevens hier kunnen posten? Dan kan ik eens kijken waar die zit.
Ik zou niet weten waarom...Düren moet toch genoeg zijn?
Als je het wilt afhalen geef je dat aan bij de eBay aankoop. Waarschijnlijk krijg je dan net als ik hun telefoonnummer om een afspraak te maken en hun adresgegevens.
Als je echt denk niet zonder de exacte adresgegevens te kunnen moet je misschien op volvocars.de kijken ;)
Ging er alleen maar om dat ik hem dan vast in mijn navigatiesysteem kon zetten, maar ik heb al gezien dat het heel goed aan te rijden is :)
Kan ik hem eindelijk doortrappen op de autobahn ;D
Citaat van: ief op 24-02-2008 16:45:42
Idd goede dealer, heb er mijn nieuwe remmen ook vandaan. 8)
mee eens (met heel lage verzendkosten) 8)
http://www.lalinea.de/
ff Duren invullen en dat zou ie dan moeten zijn.
Willem