Nou Razorx-Fijne Hokken: LV-NJ

Gestart door razorx, 29-03-2008 19:58:03

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 3 gasten bekijken dit topic.

HJBiemond

Hoi Yits,

Da's balen man voor jullie. Heb je net de ene schade achter de rug, komt de volgende.
Succes met de herstelwerkzaamheden en de financiƫle afhandeling van de zaak.

Groeten,
Henk Jan
'97 - Volvo V70 2.5 10V - LPi - Midnight Blue Solid - 16" Perfo - 265.000km


henry classic v70

Je bent toch niet meteen al je no-claim kwijt..
Dit gaat toch in percentage's naar beneden en bij sommige verz. heb je een no-claim bescherming?
Waarschijnlijk moet je je daar ook weer voor verz. voor die no-claim bescherming.

Blijft natuurlijk erg balen Yits maar ik lees dat je vandaag al richting Dirk gaat ;)
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroƫn C4

UserID6342

#2612
Het valt allemaal wel weer mee, Yits is weer onderweg naar huis met een goede auto met nog slechts 2 mm verschil over het gehele front heen.  Als je het niet weet, zie je het niet dus en het belangrijkste, als de motorkap er weer recht inhangt is het verschil weg.  Vandaag eerst maar eens de boel gesloopt en op de rechtse koker een klein knikje (niet noemenswaardig maar erg hard / stevig materiaal), metalen tussenfront opgestuikt (gelukkig condensor niet geraakt), motorkap verbogen aan de rechterkant.

Recht getrokken mbv stalen ketting / sleepkabel en wat lomp geweld (kan ik erg goed in zijn en Yits kreeg er ook schik in ;D), motorkap in eerste instantie met de hand in model getrokken en het laatste stuk ook nog even met de stalen ketting, kokerbalk met krik en drijvers weer recht kunnen maken en behoorlijk kunnen richten.

Toen het spul er weer op, andere bumpert en nu meteen met mistlampen gemonteerd (lampen heeft Yits los mee en komen er later onder als ze goed zijn schoongemaakt, misschien Xenon, etc), nieuw recht grilletje er weer in en het keek meteen al weer lekker fris.  Bumpert word nog gespoten, maar Yits kennende gaat dat helemaal goed komen.

Hierbij een paar sfeerplaatjes:










Met dat trek- en rukwerk is zo'n brug met een V70 erop toch verrekte handig als 'tegengewicht', hebben we vandaag een hoop plezier van gehad en zonder was het ook niet gelukt om 'm weer goed te krijgen.  Dan hadden we eerst een goede, dikke boom moeten zoeken ;D

elianmars


big ben

......... van alle markten thuis  8) TOP!

combinedforces

Goed gedaan! Toch fijn dat je na zo'n tik op de neus snel weer vooruit kunt dankzij Dirk en zijn voorraden  :)

petrolhead

Inderdaad mooi werk.  :eusa_clap:
Yits is weer back on track :D

Broabander

EX: 1995 Volvo 854 2.5 10V LPG

Eindstand (07-03-2013): 650.000

Nu: '04 VW Polo 1.4 Aut.

arjen850

Das weer mooi geworden mannen, zo valt het allemaal nog weer erg mee :eusa_clap: Beetje verf derop en jullie kunnen weer vooruit Yits en Sas :D

rovelra

Wow dat hebben jullie snel gefikst !!
Complimentjes mannen . :eusa_clap:

razorx

#2620
Dirk, als je een meisje was zou ik je zoenen.
Gelukkig was Saskia mee, dus ik mag aannemen dat zij die nobele taak op zich heeft genomen. Ik was ongeschoren op een manier waar geen mens vrolijk van wordt.

Al met al ging er best wat tijd inzitten om het metaal in het front, dat achter het metaal in de bumper zit, recht te krijgen.
Uit de trukendoos van Dirk een doekje er om op de juiste plek. Ketting er om, andere kant ketting vast aan de brug en achteruit rijden maar.
In het begin was ik wat angstig, maar zoals Dirk al stelde kreeg ik er al gaandeweg lol in.
Het metaal om de grille hebben we ook kuis recht gekregen

Ik heb hierbij veel van Dirk geleerd. Hoe je gedoseerd lomp geweld toepast bijvoorbeeld.
Behalve dat dit een leuke gezellige dag was is het ook leuk dat Nrfh mistlampen krijgt.

Dirk vreselijk bedankt en een heleboel zoenen van Saskia!

Henk855

Gaaf mannen dat het met wat ,, ruk en trek werk ,, weer goed is gekomen. Mmmmmm wat zeg ik nou weer  ;D

Ruk en trek werk, gezoen van Saskia lijkt wel heel wat anders als de reparatie van een roffel ;D ;D ;D

Maar Yits ik ben blij voor je dat het weer is opgelost en die rode bumper staat helemaal niet verkeerd bij dat blauw ;)
855R

Meeting foto's www.volvo850meetings.nl

Foto's kan je sturen naar: sjors855@gmail.com

razorx

#2622
@Henk: Jan Cremer, een door mij zeer gewaardeerd schrijver en kunstenaar heeft het ooit over de mannelijke huisapotheek gehad.
Gewoon wat een man nodig heeft om zich goed te voelen. Ehh het was vrij simpel. Bij hem was het recept beuken of neuken.
Tja beuken hoor je niet op mensen te doen dus dan maar op metaal.

dus:
CiteerRuk en trek werk, gezoen van Saskia lijkt wel heel wat anders als de reparatie van een roffel

Lijkt wat anders, je zegt het goed we voelen ons er goed bij en het werkt. ;)
Ehh eigenlijk is een man nog simpeler dan een dom blondje. In zijn uitingsvorm dan. Vergis u niet, hier zit meer achter. De diepere gedachte is uiteraard zeer weloverwogen doordacht en geplanned zonder dat de partner hier iets van merkt.

Ongemerkt verrichten wij mannen met deze intelligente methode wonderen die geschiedenis is op het moment dat de daad plaats vindt.

Het was een heerlijke dag was waar ik een erg goed gevoel aan over heb gehouden.

razorx

Ik ben bang dat Cavia Franz Joseph weer terug is.
Zal mijn wachtwoord maar weer veranderen en wat voer klaar leggen.

UserID6342

Het was gezellig Yits (het meest belangrijke) en leuk om te doen.  En wat is de NR-FH toch een fijne auto om aan te werken, heerlijk droog en schoon allemaal.  En de auto had goede zin gisteren want hij gaf netjes het gereedschap allemaal weer terug ;D