StefanCJ's nieuwe blog :) -> Freude am fahren

Gestart door StefanCJ, 29-03-2013 22:57:32

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

grijzev70tdi

Citaat van: StefanCJ op 25-09-2013 20:36:08
Een maagdelijke auto, pas 34dkm gereden 

Dan heeft die van me moeder net de 1e olieverversing gehad... Auto is nu net een jaar oud
Grolsch, het klinkt al lekkerder

Sbv

Interval 30k of 2 jaar voor de latere Twingo's.
Meestal gaat er vrij weinig aan kapot. Ik zie ze wel bij regelmaat in de werkplaats bij ons, maar dat is eigenlijk allemaal regulier onderhoud

grijzev70tdi

Is idd nieuwe type. Ik vind het allemaal prima, mag/hoef toch niks te doen aan dat ding. 30K schiet aardig op zag ik, 25 000 staat ie op.
Grolsch, het klinkt al lekkerder

StefanCJ

Eigenlijk weinig nieuws te melden over de S70. Vanmiddag twee nieuwe zomerbanden laten monteren, de voorbanden waren onderhand wel op. Het zijn Goodyear Eagle F1 assymetric geworden in 225/35/18. De nieuwe banden liggen nu overigens achter.

Wat me wel opviel in positieve zin, bij één velg hoefde er maar 10 gram plaklood op en bij de andere helemaal niets  :o. Band op het balanceerapparaat en tadaa 0 - 0. Kwam niet vaak voor zei 'ie. Het rijdt weer lekker.

Voor de rest niets spannends, das altijd goed  8).

Sseventy

Die heb je vlot kaal gereden!  :D Mooi dat je weer voor dezelfde band hebt gekozen, zijn goed bevallen dus!

StefanCJ

Jij had er iets van 8.000 mee gereden en ik 20.000. 28.000 voor voorbanden vind ik zo slecht nog niet. Banden bevallen prima, eerst had ik Hankook Ventus V12 evo in dezelfde maat maar deze banden ogen iets 'voller' door de velgrandbescherming.

:)

Ries van de Zilverschuit

Nou, ik rij al ruim 40.000 km met mijn voorbanden en ze zijn zeker nog niet op. Nu trek ik niet bij elk stoplicht een sprintje...
Volvo V70 2.5T lpi, 1997, mt, mystic silver
Toyota Previa 2.4 Linea Sol, 2002, mt, grayish blue

Bouke

Altijd lekker nieuw rubber :eusa_dance:

StefanCJ

Gisteren naar Sander geweest om de 320 set te monteren. Klus ging redelijk vlot alleen kregen we één remleiding niet los, WD-40 spuiten, klauw warm stoken, niets hielp. Het spul is zo teer dat we uiteindelijk maar een reserve remleiding van Sander gebruikt hebben. De blokken/schijven moeten nog ingeremd worden maar ik heb er wel vertrouwen in. Het remt in ieder geval piep- en trillingsvrij en het staat wat voller in de velgen.



Tjaa ... Het is nog wat klein in vergelijking bij de XYX 330 remmen van een paar jaar terug alleen dit blijft wat langer goed hoop ik  ;D.


Mooie klauw, ze zijn een behoorlijk stuk groter en zwaarder dan een 850 klauw. Ze hebben één zuiger, wel met stofhoes dus ook gewoon goed in de winter met pekel etc.


Ik kreeg gisteren nog een flink pakket binnen met twee ruitenwissers. Het zijn flatblades van Dunlop geworden.


:)

Sbv

De remleiding was erg vervelend, blij dat het toch losgekomen is. tzt 1 van beide omwisselen zou ik zeggen. Wartel van die staalomwonden leiding is ook wel erg klein.

peteRRR

Staat netjes achter de velgen en het zal ook wel prima remmen.

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

StefanCJ

Citaat van: Sbv op 19-10-2013 19:25:00
Wartel van die staalomwonden leiding is ook wel erg klein.

Gaat inderdaad nergens over. Wartel aan de klauw is net aan 2mm hoog ofzo en dan ook nog eens van pisbakkenstaal.

:)

Robster480

Ruitenwissers van Conrad? Heb die Dunlops van hen ook besteld, maar vind het niks.. Wissen voor geen meter en ze liggen niet plat op de ruit.. (het wisserblad zelf wel, maar de houder waar ie in zit staat omhoog).
1997, 417 Nautic Blue Pearl S70R
1995, 318 Paris Blue 480 GT <Sold>
1994, 235 Red 480 S <Sold>

StefanCJ

Hmm ... Maartendeb is er erg tevreden over. Aan de andere kant, het zal vast minder slecht zijn dan de huidige  :eusa_shifty:

)()()sT

Ik wil ze ook bestellen, n.a.v. yoyoyo-Maarten ;D
Aan de andere kant ben ik een beetje flatblades-af.