Woensdag maar weer naar de dealer

Gestart door Rudi, 07-09-2005 20:06:07

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Laserblue

Is er geen mogelijkheid om er een "sterkere" onder te zetten?  ???
*-_-*Origineel is niet erg origineel*-_-*

b0nkolok

Citaat van: ed op 18-09-2005 23:07:15
Vraag ik me ook wel eens af. Heb ik nu gewoon pech, of hebben de meesten met een turbo ook zulke hoge onderhoudskosten? Ik rijd wellicht wel iets meer dan gemiddeld, maar met 25k per jaar is het toch niet schrikbarend veel? Als ik het zo hoor hebben de meesten alleen maar onderhoud, en verder meestal niets.

De mijne heeft er 240.000 op zitten, vanaf 180.000 met RRRica chip. Even afkloppen, maar dergelijke hoge reparatiekosten zag ik nog niet langskomen. Dit type roffel heeft wel een paar zwakke punten: stuurhuis, handrem, motorsteunen, viscose-bak, fuseekogels en nog een paar (zie Johann). Maar de aut.-bak kan wel wat hebben. Vreemde diagnose dat de bak op weg naar het kerkhof zou zijn.
Jan, meer dan 35 jaar Volvo gek

Rudi

Hij is weer heel gelukkig,ben weer blij ;D Kapotte haakse overbrenging...beetje vreemd dat ik de diagnose moest stellen[mbv dit forum] maar maakt verder niet uit.Als ik niks gezegd had zou ik nu een nieuwe automaat hebben ::)

Hij heeft me iets gematst met werkloon,wat ik wel netjes vind,al met al nog een aardige rek...


Ik hoop wel dat de bak het nog even houd,in the meantime rij ik vrolijk verder ;D
Dr.Go-Fast...