Mijn zoektocht naar de ideale C70

Gestart door Woger, 02-02-2016 18:04:03

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

henry classic v70

Citaat van: Woger op 31-05-2016 08:06:17

Citaat van: henry classic v70 op 29-05-2016 12:26:39
Dan toch maar naar de dealer om srs lampje te resetten... :eusa_think:

Dealer? en dan €50 aftikken voor hun (blijkbaar) academisch geschoolde monteurs? Dacht het niet  :eusa_naughty:

Nee joh is geen 5 tientjes... Plaatselijke dealer hier vraagt €20,= voor uitlezen en resetten
620.000 km 2.5 10V '99 lpg Volvo V 70
305.000 km 1.6 16V '05 lpg Citroën C4

Sbv

Citaat van: Woger op 31-05-2016 08:06:17
Citaat van: elianmars op 29-05-2016 13:44:05
Sticker overheen plakken :P

Yep, gaat het waarschijnlijk worden  :)

Citaat van: henry classic v70 op 29-05-2016 12:26:39
Dan toch maar naar de dealer om srs lampje te resetten... :eusa_think:

Dealer? en dan €50 aftikken voor hun (blijkbaar) academisch geschoolde monteurs? Dacht het niet  :eusa_naughty:
of je koopt zelf wat uitlees spul en dan doe je het voortaan zelf  ;D

Woger

Citaat van: Sbv op 31-05-2016 08:25:39
of je koopt zelf wat uitlees spul en dan doe je het voortaan zelf  ;D

Ja, zat ik ook al aan te denken. Maar dan heb je wel zo'n dice nodig toch? Laptop met windows 7 is geen probleem.

Sbv

Klopt helemaal. Windows 7 pro en dan een Dice aanschaffen en Vida zien te bemachtigen en dan kan je helemaal los

Woger

OK, Meteen maar de daad bij het woord gevoegd en een Dice met Vida 2014D besteld.  :eusa_dance:

Hengeveld

Citaat van: Woger op 29-05-2016 11:39:18
Nee, Uiteindelijk heeft Henk nog even gekeken met zo'n elm327 apparaatje, maar kwam er niet verder mee als ik. Dus SRS lampje brand nog  :(


Ach ja, ik had speciaal uitleesapparatuur meegenomen...

Woger

Ja, ik dacht: "komt straks wel, ik ga nog even met de kids naar de hertjes en dan nog even wat kletsen, uitlezen biertje erbij", maar toen ik terug kwam was ineens iedereen weg.   ::)

Maar komt wel, bovendien kan ik dan geheel zuid-west Nederland voorzien van uitlees mogelijkheden  ;D

elianmars

Zelfs als ik rustig optrek, is op dat moment het verbruik volgens de meter 50l/100km. Ik rijd met de C relatief korte stukken, dus verbruik ligt ook behoorlijk hoog.

Woger

Ja klopt, maar als ik continue 50km/h rijdt schommelt ie tussen de 7 en 8L/100km, dat is ongeveer hetzelfde gebruik als bij 100km/h

Woger

Gisteravond tot 1:00 bezig geweest om Vida 2014D te installeren. Dat betekent dus 3 baggerprogramma's met elkaar proberen samen te laten werken  :eusa_wall:
Uiteindelijk is het dus wel gelukt en ik heb nu een mooie USB stick met daarop Win7 en Vida 2014D op internet exploder 9. Even voor het nageslacht:
Je hebt nodig:
3 meter vacuumslang, een 13mm ratel en...

-USB stickie van 64Gb (die van mij was 32Gb en daar paste het net niet op. Het beste is een snelle USB3 stick te nemen.
-Windows 7 pro 64bit ISO of DVD
-WintoUSB programmaatje (ik had versie 3)
- 7-zip (7-zip.org)
-Uiteraard Vida

Met het WintoUsb programmaatje kan je redelijk eenvoudig windows installeren op een USB stick. Om van een USB stick op te starten moet je bij het opstarten van de PC aangeven dat je dat via de USB stick moet doen (vaak F9 bij opstarten). (Bij mijn HP moest ik ook in de bios de instellingen aanpassen van UEFI naar UEFI hybride omdat ie anders de USB stick niet herkende)
Als windows is geïnstalleerd kunnen de drivers geïnstalleerd worden voor video, netwerkkaarten e.d. Zorg er echter voor dat je geen USB3 drivers installeert, want dan start je stickie niet meer op.
Als windows volledig draait, installeer je internet exploder 9. Deze is hier te downloaden: http://windows.microsoft.com/nl-nl/internet-explorer/ie-9-worldwide-languages
Installer ook even 7-zip om het rar bestand straks te kunnen openen.
Na het installeren van IE9 kan begonnen worden met het installeren van Vida, selecteer hierbij "Vida all in one". Dit duurt nog langer dan IE9, maar uiteindelijk start de configuratie module op. Hier kan je meteen op opslaan klikken, waarna Vida de installatie afrond. Nu nog niet herstarten maar eerst de bestanden uit de rar in de vida map zetten en dan herstarten.
Na het herstarten moet je even wachten totdat vida draait en dan kun je op Vida all in one klikken. inloggen met 1  :eusa_dance:


Sbv


Woger

Citaat van: Sbv op 01-06-2016 10:33:59
werkt je Dice ook al ?

Damn, ik wist dat ik iets was vergeten :eusa_wall:



Is onderweg  ;D

Sbv

Als je Vida werkend heb dan is dat alvast stap 1. Dice komt dan vanzelf wel en dan begint het feest.

Uitlezen zal vrij lang duren. De auto is niet zo vlot... ;D

elianmars


Woger

Neem hem over van een forum lid die hem niet kan gebruiken.