project Fearless (Honda)

Gestart door fearless, 13-01-2007 14:34:28

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Richard850

K mag ook hopen dat het geshopt is.......

Emiel


Spin!


www.vm-parts.nl

fearless

Voor de mensen die nog steeds denken dat het een photoshop is, tja sorry ze zijn nog steeds blauw....



:eusa_shifty:

R o b

Mooi in lijn met je interieurverlichting!  :eusa_clap:

@®-

Ik vindt het heel erg mooi, maar wel gewaagd. Gewoon lekker origineel en staat goed bij de kleur van de auto.

Maar zoals altijd ben je een trendsetter, iedereen lachte je uit toen je zo'n bh op je motorkap zetten, en deze zomer waren er al meer.

Volvo Felipe

Citaat van: fearless op 09-11-2008 14:27:42
Voor de mensen die nog steeds denken dat het een photoshop is, tja sorry ze zijn nog steeds blauw....

http://i4.photobucket.com/albums/y150/fearless23/blauw-border.jpg

:eusa_shifty:

Vind het wel leuk hihi

fbm

He, wat vinden de buren er eigenlijk van? Had hun blik wel is willen zien toen ze naar hun auto liepen!  :eusa_think:


;D

Hans Duiven

#623
Ik zou de gril ook in die kleur spuiten Ivo.
Halve zool! Altijd iets bijzonders  ;D

Hans

850 T5 Freak

Ziet er Tof uit Ivo  :eusa_clap: wie zal de volgende zijn  :P haha   

;D
Volvo 850 T5-R - Volvo XC90 V8 AWD - Yamaha YZF R6 Replica

jrs2k3

ik vind hem ook cool! Zag het vanmiddag in real life, lekker apart!

Goed bezig :)

whachamacollit

Ik wacht in spanning af...
Dat Fearless een man met een gave is was reeds bekend. Dat hij een feilloos gevoel voor detail en compositie weet te combineren met een onnavolgbare controle over camera en techniek maakt hem anders dan gewoon beschouwenden.
Genialiteit en gekte zijn, zo bleek in het verleden vaak genoeg, nauw aan elkaar verwant en mogelijk zelfs onlosmakelijk aan elkaar verbonden.
Deze blauwe velgen zijn in mijn ogen daarom gelijk aan het afgesneden oortje van Vincent van Gogh en aan de volle luier van Herman Brood.

"Is het sap het knijpen waard"

R o b


Richard850

Wrrm heb je voor blauw gekozen, en niet voor bijv. geel? :P

Rogers XC 70 2000

Ivo, gedurfd, bijzonder en naar mijn bescheiden mening ook absoluut fraai.