Opgelicht door garage

Gestart door KMvrtr, 23-10-2007 23:06:54

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

kyro

Citaat van: Laserblue op 26-10-2007 17:11:43
en? al nieuws?  ???

ben ook benieuwd wat er in de garage evt nog  rechtop staat :eusa_think:

KMvrtr

Nee, nog niet.
Heb het erg druk gehad met mijn werk. Zelfs even bellen zat er niet in.
Morgen maar even proberen.

rifwachter

Volvo S70 2.5, Volvo 850R, Volvo S60R, Volvo V70 D5, Volvo S60 D5, Volvo C70 D5 en een citroën CX 2500 prestige turbo

Bigvolvo

Kijk een garage wil zijn goed naam graag behouden dat iseen erg dwingend middel
Bigvolvo Is the way to go!

Turbo-Geek

Hahahahahaha laat me niet lachen .... Een HELEBOEL interessant het geen zak want de negatieve ervaring van een klant bereikt maar een relatief kleine groep mensen.
Als na jaren de naam dan toch slecht is dan starten ze onder een andere naam en vinden ze nieuwe slachtoffers. Je zal ze de kost moeten geven.
Nee, louche handelaren vinden hun slachtoffers toch wel, met of zonder goede naam, met of zonder BOVAG, en ga zo maar door.
Alle waarschuwing websites ten spijt ......
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

Bigvolvo

JA dat soort mensen zitten er zeker tussen maar 1 slecht behandelde klant verteld dat en 10 keer zoveel mensen als 1 goed behandelde klant. en ik mag er van uit gaan dat mensen die dit forum bezoeken heel snel door geven of een garage bedrijf in de louche catogorie valt.

Sterker nog zou het niet een idee zijn om de ervaringen van volvo liefhebbers wat betreft garages in een overzicht te plaatsen.
dan zullen in iedergeval geen volvo rijden in dat soort praktijken trappen
Bigvolvo Is the way to go!

Turbo-Geek

D'r zijn complete websites die dit soort zaken bijhouden en mensen proberen te beschermen maar het schiet niet op.
Kijk een merkdealer of merkspecialist zal er wel last van hebben maar universele garages zal het jeuken omdat ze bezoek krijgen van alle merken en dus ook een vreselijke breed publiek.
In dit geval ging het volgens mij niet om een merkdealer of merkspecialist.
Sterker nog, je krijgt dan zelfs het verhaal van "had je maar bij een officiele dealer moeten gaan, goedkoop duurkoop", etc.

Daarbij komt dat we NU nog NIET weten hoe het nou precies zit dus laten we geen voorschot nemen op de gang van zaken, eerst kijken met wat voor nieuws de poster terug komt.
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

KMvrtr

Nieuws is dat het maandag wordt.
Kwam erop neer dat ik kon kiezen. Vandaag naar de VKB of helemaal niet.
Nou, da's duidelijk. Naar de VKB geweest dus.
Heb nog wel geprobeerd te bellen, maar ze waren tot twee keer toe in gesprek. En daarna was ik op de beurs, dus niet meer gebeld.

Uiteraard loop ik ook na te denken over deze zaak. Ik vermoed sterk dat het geen Bovag aangesloten garage is. Gewoon op basis van de uitstaling en wat ik daar zag. Ze hebben ook helemaal geen website of zo.

Turbo-Geek

Pas op met dit soort zaakjes ...
Je zal NIET de eerste zijn met een aparte (lees dure onderdelen) auto waarbij men naast de reparatie werkzaamheden ff snel wat zaken wisselt.
Zo zijn op de Haarlemmerliede (grote sloperij/louche autohandel gebied bij Haarlem) veel lui aan het gas gegaan die opeens rokende turbo's hadden, een ander visco differentieel op hun 4x4 hadden, G-lader opeens een ander serie nummer had en het stuur netjes opgevuld was echter zonder airbag !
-------------------------------------------------------
  The things you own end up Owning you !
-------------------------------------------------------

Enno

ik zou inderdaad maar gewoon het er bij laten zitten....en naar een bonafide firma gaan om indien nodig de auto verder op orde te krijgen....

KMvrtr

Enno, ik waag er op zijn minst een telefoontje aan. Ik laat me niet zomaar een kleine 80 euro afpakken.
Onder werktijd daar langs gaan zal nog lastig worden.

En dat op orde krijgen, dat doe ik zoveel mogelijk zelf. Vind ik zelf veel te leuk om een ander te laten doen. Voor hulp bij grotere klussen heb ik inmiddels een paar goeie 'adressen'.

KMvrtr

Goed, vandaag gebeld.
"Ik weet niet waar u het over heeft. Wat wilt u daarmee zeggen. Ik heb die hoes zelf vervangen."

Vervolgens vertelde hij dat je duidelijk kon zien dat de moer van de aandrijfas los is geweest.
Daarnaast claimt ie dat ze alle vervangen onderdelen markeren met 'amberkleurige tectyl'.
?! ???
"Kijk maar onder die auto, dan zie je zo wat ik gedaan heb."

Afijn, ik was vanmiddag in de buurt van Woerden, dus Hooftman gebeld met de vraag of ze even wilden kijken. Geen probleem natuurlijk.
Nou, er zit geen nieuwe hoes op. De klemmen om de hoes zijn al helemaal niet nieuw of los geweest. En van amberkleurige merktekens is onder de hele auto niks te vinden. :eusa_snooty:

Morgen dus nog maar eens bellen.  :eusa_naughty:

ovlov 058

Is't ie stom of is't ie (heel) stom, die garagist :eusa_wall:

Ze doen dat wel vaker lijkt me
alleen hebben ze het vergeten te verbergen met die "amberkleurige camouflage troep"
als dat erophangt kun je niets meer zien, dus geen bewijs

Lijkt me voor geen moer te vertrouwen die zaak :evil:

kyro

Citaat van: KMvrtr op 29-10-2007 21:22:49

"Ik weet niet waar u het over heeft. Wat wilt u daarmee zeggen. Ik heb die hoes zelf vervangen."



dat belooft al 't een en ander ::)

suc6 morgen !!

Paco

Om welke zaak gaat het eigenlijk?


p.s. graag geen reacties van: "we gaan hier niemand zijn naam zwart maken op het forum" (dat doet ie zelf toch al). Pure oplichters... en hoe minder forumleden er komen des te beter lijkt me  :eusa_boohoo: