Carbagerun

Gestart door Eric, 10-11-2009 21:01:57

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Eric

Doen er hier nog mensen mee  ???

www.carbagerun.nl

Met een paar vrienden zitten we er over te denken.
Een oude Volvo moet dan natuurlijk wel onze auto gaan worden.  8)
245GL 1980 => 850 T5 1994 => V70R 1998 => Ford Mondeo 1.6Tdci Titanium Econetic Lease

Piere

Citaat van: E.Asbroek op 10-11-2009 21:01:57
Doen er hier nog mensen mee  ???

www.carbagerun.nl

Met een paar vrienden zitten we er over te denken.
Een oude Volvo moet dan natuurlijk wel onze auto gaan worden.  8)
Heb nog een 240 staan voor 500 euroots ;-)
Some people get all the Breaks, Volvo's got just what it takes.

http://plsvolvoprojects.blogspot.com/

jan piet

Heb 'ns even bij de dochters geïnformeerd of ze er zin in hebben. En gelijk meegedeeld dat de 745 NIET rose gaat worden. Het geen Blues Brothers, General Lee, Kitt, Starsky & Hutch, A-Team beschildering gaat worden. Dus maar es afwachten. Zou perfect in onze gebruikelijke vakantie plannen passen ( maar ga misschien ná het voetballen naar Zuid Afrika, dus maar kijken wat t wordt)

Gr,JP

italia

Met een Volvo, wat origineel als ik de foto's zo zie....

(een vriend deed mee in de terras 440....)

Freakybaby

Ik heb een overlegje met een maat van me.. Lijkt me een mooie invulling voor een weekje vakantie  :evil:
Als ik jou rechts voorbij ga, zit jij te lang links!

Zoiets moois, en temperament, en af en toe zo enorm koppig, en kost me een fortuin? Ja, dat moet vrouwelijk zijn

corredor

#5
ik heb vorig jaar mee gedaan met de baywatch volvo (740) en gelooof me. het is de moeite waard.

super toffe vakantie gehad en de dingen die je meemaakt zijn echt gaaf
beetje zuipen 's avonds en dan 's ochtends weer in de auto.

afgelopen zomer zijn we de eerste dag van hardenberg naar Praag gereden waar we door de organisatie werden opgewacht in het hard rock cafe. nou is de eerste dag wel de meest saaie want je moet gewoon even km maken om van huis te komen. je krijgt maar een paar opdrachten onderweg.

maar dan dag 2 van praag naar siofok (hongarije). de opdracht was om van plaats naar plaats te rijden en daarmee de meest korte route de vinden over de kaart. een rechte lijn dus. daarbij was het ook de bedoeling dat je soms van de weg afmoest en via een zandpad ergens anders weer uitkwam. Als je de goeie lijn volgde dan kwam je afbeeldingen tegen onderweg waar je foto's van  moest maken. Het gave is ook dat je onderweg heel veel carbage-runners tegen komt.

eenmaal aangekomen in siofok waar we onze sirene's en zwaailichten natuurlijk weer aanzette moesten we de foto's laten zien vervolgens het tentje opzetten en keihard aan de zuip in het nachtleven daar (btw, super mooie vrouwens daar maar dat terzijde)

volgende ochtend zo brak als wat in de auto, naar het checkpoint om onze opdracht voor die dag op te halen. we gingen van siofok naar venetie. Hier moesten we ook wederom een paar foto's maken maar, nu komt het mooiste, we moesten inburgeren bij de de lokale bevolking. dat hield een paar hele rare dingen in. zo moesten we bij een vrachtautochauffeur een foto maken dat een van ons in zijn slaapkabine lag. nou dat even snel bij een tankstation geregeld en doorgereden naar de volgende waar we de volgende opdracht probeerde te halen. we  moesten 5 auto's voltanken en op de foto zeten. vervolgens moesten we bij een gezin een ontbijtje zien te scoren en we hadden  mazzel, we kwamen mensen tegen die op een school werkte waar ze engels gaf, maakt het communiceren toch weer wat makkelijker niet waar. we mochten alles, zelfs douchen als we wilden. nog even een biertje gedronken daar en op naar de waterstad. tering wat stinken daar, het is net een open riool.

we waren natuurlijk in italie en wat kan dan ook anders de opdracht voor de volgende dag zijn dan zoveel mogelijk verschillende Italiaanse automerken of de foto zetten. mooie ferrari's op de foto en we waren dicht bij het circuit dus wij dachten daar rijden vast wel henkies rond met zulke wagentjes maar het was toevallig de vrije training van de superbike dus hebben we daar maar even een uurtje staan kijken. onze eindbestemming die dag was pizza en ook daar weer gezellig aan de borrel.

De laatste dag, we gingen naar monaco. Onderweg hebben we nog even een stukje col de torini meegepakt(oude rally stage) echt geweldig en eenmaal aangekomen in monaco zagen we de ene dure auto na de andere. even een rondje gedaan bij het casino met de sirene's en de zwaailichten aan (keer wat anders dan die sportwagen al was die volvo van ons ook geel en slank)

we hadden met alle carbagerunners de hele parkeerplaats aan de boulevard overgenomen en iedereeen stond op het dak te schreeuwen dat ze het gehaald hadden. wederom de sirene's (nu van iedereen) en de muziek aan waarna we warm werden onthaald in een of andere hippe toco waar normaal de trendsetters zitten. hier was de prijs uitreiking en vervolgens zijn we weer lekker naar nederland geknald nog nagenietend van onze super drukke en overweldegende vakantie.

nou wie nou nog niet overtuigd is die gaat voor de strandvakanties denk ik

Gr, Stefan









corredor

voor de mensen die het nog leuk lijkt, je moet je dan binnenkort wel ingeschreven hebben (volgens mij sluit de inschrijven 1 maart)

The Saint

Citaat van: corredor op 03-02-2010 14:41:21
voor de mensen die het nog leuk lijkt, je moet je dan binnenkort wel ingeschreven hebben (volgens mij sluit de inschrijven 1 maart)

Het léék me heel gaaf, totdat ik jouw verhaal las. Gaat meer om het zuipen als ik het goed heb begrepen. Daar zou ik me dus mateloos aan ergeren.

Maar ik wens je uiteraard weer veel (drink-)plezier!  ;)
No shirt no shoes, no pinball

corredor

haha, dat is wat je er zelf van maakt;) als je gewoon gekke opdrachten wil doen en elke dag net wat frisser zijn ga je gewoon je camping zoeken lekker eten en slapen;)

alleen wij hadden daar toen wel zin in.

850blues

Citaat van: E.Asbroek op 10-11-2009 21:01:57
Doen er hier nog mensen mee  ???

Er stond onlangs een estate voor 500 euro te koop KLIK en deze is door een forumlid gekocht....
zou er een verband zijn... :eusa_think:
2016 => ....         | V70 2.5 10v classic '98 | 218dkm --> ....
2004 => 2016 | 854 2.5 10v '96                  | 118dkm --> 249dkm

corredor

dat zou heel goed kunnen, bij volvo's weet je tenminste dat ze het volhouden :evil: