welke schokdempers origineel op volvo c70 2.5 turbo 12/99

Gestart door dirkvis1968, 12-06-2010 18:03:51

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

dirkvis1968

hallo

ik zou mijn schokdempers willen vervangen maar had daaroptrend een vraagje
welke schokdempers staan er standaard op deze wagen?
Als vervangtype zonder conformt in te boeten zou ik bv bilstein   de b4 of b6 of ... moeten monteren

wie kan me raad geven
Ik wil n beetje sprortief gedrag zonder met betonnen wielen rond te rijden
deze wagen is denkt ik van t fabriek uit al wat verlaagd

wie kan me helpen

grtz

dirkvis1968


BenC70ES

Als je het verlaagde sportonderstel hebt kan je Sachs Performance (rode dempers) monteren, die heb ik  ook met het orgineel verlaagde onderstel.

Of je dan met betonnen wielen rondrijdt hangt dan meer af van je wielen  ;)

Citaat van: Jeremy Clarckson
It's the fuel of Satan man!!!!!

UserID6342

Mijn 850 is 4 cm verlaagd en heb de Billsteins eronder uit gehaald omdat ik ze te stug vond.  Rij nu met Monroe Riders.  let wel dat schokkers en veren een heel erg persoonlijk iets is.   Billsteins B6 heb ik nog wel staan voor de achteras. 

V70geRwin

Als je perse Bilstein wil dan komt de B4 het dichtst bij de standaard demper.
Maar je kunt ook bij sachs shoppen hoor (hofleverancier).

dirkvis1968

ik dacht aan bilstein omdat ik een set b4 voor zo's 350 euro kan vastkrijgen via t internet (voor en achter) incl verzendingskosten
andere merken ken ik zo niet direct vandaar
welke prijsniveau zijn deze andere dempers
monroe driver
sachs performance

Gezien achteraan de stugheid van dempers minder gevoeld wordt vooraan zou ik eventueel zoals u vooraan b4 en achteraan b6 kunnen plaatsen
Ik denk dat de volvo c70 met 17" banden standaard verlaagd zijn maar nog 2 cm hoger zijn dan de v70 t5 reeks

alvast bedankt

V70geRwin